КОЛІСА MINI.

РОЗСЛАБСЯ ТА ОТРИМУЙ ЗАДОВОЛЕННЯ.

КОЛІСА MINI.

БЕЗПЕКА, ЯКУ ПОДАРУВАЛИ ЗІРКИ.

Ти можеш відчути себе в безпеці завдяки шинам MINI, зазначеним зірочкою. Вони роблять процес водіння не тільки захоплюючим, але і абсолютно безпечним, так як вони були розроблені за участю провідних виробників шин: Bridgestone, Michelin і Pirelli.

ТЕХНОЛОГІЯ RUN FLAT

Технологія Run-Flat позбавляє від необхідності негайної заміни проколотого колеса. Вона дозволяє водієві продовжити рух до найближчої автомайстерні. Додаткові еластичні вставки в боковинах з жаростійких гумових сумішей запобігають перегріву і загоряння шини при втраті тиску. Навіть без тиску шини Run-Flat дозволяють завантаженому автомобілю подолати до 80 км на швидкості до 80 км / ч.

Ознайомтеся з модельним рядом комплектів оригінальних коліс MINI з технологією Run-Flat у вашого офіційного дилера MINI.

ОПТИМАЛЬНЕ ЗЦІПЛЕННЯ З ДОРОГОЮ ЗА ТЕМПЕРАТУРОЮ НИЖЧЕ 7 ° С

Не варто відкладати свої пригоди на літо. Оригінальні зимові шини MINI виготовляються з гумових сумішей, формули яких були спеціально підібрані для водіння при низьких температурах. Це означає, що ви можете безпечно вписуватися в вузькі повороти, навіть якщо дорога мокра або засніжена.

 

У ЧОМУ Ж ВІДМІНА МІЖ ЗИМОВИМИ І ЛІТНІМИ ШИНАМИ?

> До 10% коротший гальмівний шлях на мокрих дорогах.

> До 40% менше знос шин.

> До 50% коротший гальмівний шлях на снігу.