БОРТОВИЙ МОНІТОРИНГ.

БОРТОВИЙ МОНІТОРИНГ.

ЩО ТА КОЛИ, ПІДСКАЖЕ MINI.

ВАШ ВБУДОВАНИЙ АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ.

Ваш MINI інстинктивно знає, коли йому потрібно сервіс, завдяки інтегрованій системі бортового моніторингу. Індикатор техобслуговування за станом (CBS) постійно моніторить «здоров'я» автомобіля, і сигналізує про настання терміну ТО тільки тоді, коли в сервісі дійсно назріла необхідність. На додаток стандартним регламентам обслуговування, він повідомляє також про те, що настав час пройти державний техогляд. Від цього краще всім: і вам, і вашому MINI.

ЩО ТА КОЛИ, ПІДСКАЖЕ MINI.

ЯК ВІН ПРАЦЮЄ.

Періодичність техобслуговування MINI залежить від фактичного стану автомобіля і вашої манери водіння. Вбудовані датчики стежать за гальмівними колодками, моторним маслом, рівнем гальмівної рідини і іншими параметрами. Вся інформація записується в ключ від автомобіля, тому майстер на автосервісі відразу бачить, що потрібно зробити прямо зараз, а що може почекати.

 

МОТОРНЕ МАСЛО.

Дисплей показує, скільки часу або кілометрів залишилося до наступної заміни масла. Залежно від вашого стилю водіння перша заміна масла проводиться, як правило, через 20 тис. км, а потім через кожні 30 тис. км. Ми беремо на заміну тільки оригінальне моторне масло MINI. Його склад ідеально підходить двигуну MINI і продовжує його ресурс.

 
ПЕРЕДНІ ГАЛЬМОВІ КОЛОНКИ.

За сигналами датчика, розташованого на передній осі зліва, ваш MINI дізнається про ступінь зносу гальмівних колодок і своєчасно повідомляє вам про те, що вони потребують заміни.

 
ЗАДНІ ГАЛЬМОВІ КОЛОНКИ.

За сигналами датчика, розташованого на задній осі праворуч, ваш MINI дізнається про ступінь зносу гальмівних колодок і своєчасно повідомляє вам про те, що вони потребують заміни.

 
ІНСПЕКЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Коли вашому MINI буде потрібна повна інспекція, включаючи перевірку гальм, рульового управління, трансмісії та інших систем, автомобіль сам нагадає вам про це. Періодичність обслуговування визначається автомобілем не за фіксованими інтервалами, а за інтенсивністю експлуатації та стилю водіння. Тому техобслуговування проводиться тільки тоді, коли воно абсолютно необхідно.