БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО: НОВА КОНЦЕПЦІЯ МІСЬКОГО ЖИЛОГО КЛАСТЕРА У ПЕРШІЙ У СВІТІ БУДІВЛІ MINI LIVING В ШАНХАЇ.

В умовах швидко зростаючої урбанізації в сучасному світі привабливе і комфортне житло у великих містах стає рідкістю. Сьогодні все більше людей ютятся на маленьких площах, що постійно скорочуються. MINI спільно з китайською компанією-забудовником Nova Property Investment Co пропонує переосмислити концепцію спільно використовуваного житлового простору. В рамках проекту MINI LIVING британський бренд та локальна девелоперська компанія перетворюють занедбаний промисловий комплекс у районі Джинган (Шанхай) у багаторівневий житловий кластер, в якому будуть розташовані апартаменти, робочі приміщення, а також культурні локації та місця відпочинку. Розпочати роботи з реновації планується ще до кінця цього року.

Проект MINI LIVING, запущений у 2016 році, досліджує нові види житлових концепцій та націлений на поліпшення якості життя в умовах обмеженого житлового простору. Його креативне використання - основа філософії унікальної платформи MINI. Проект в Шанхаї стане першим втіленням концептуальної ідеї британського бренду, раніше укладеної в різних архітектурних інсталяціях, в реальний проект будівлі. Колишня лакофарбова фабрика буде перетворена в унікальний міський центр з можливостями для роботи, спілкування і проживання. За задумом творців, тут розташуються комфортабельні апартаменти і робочі зони з можливістю їх попереднього бронювання. Крім того, велику увагу приділять і таким корисним сервісам, як, наприклад, система спільного використання транспортних засобів, яка є частиною концепції, спрямованої на збільшення персональної мобільності та оптимальне використання простору. Ідея MINI LIVING про те, що чим більше ділишся, тим більше отримуєш, стосується не тільки резидентів кластера, а й міських жителів в цілому. Тому, деякі частини будівлі MINI LIVING будуть доступні широкому загалу.

«MINI завжди був і залишається міським брендом. Він не тільки тримає руку на пульсі мегаполісу, але і заряджає його своєю енергією. У нас є величезний досвід оптимального використання простору. У 1959 році класичний Mini став першим автомобілем у світі, в якому було реалізовано максимум можливостей в межах невеликого салону. MINI LIVING переносить це ноу-хау з чотириколісного засобу пересування в житловий простір. Ми переосмислюємо ідею звичайного місця для проживання в міському середовищі та розвиваємо концепцію привабливих житлових просторів, орієнтованих на задоволення потреб. Головна мета проекту - забезпечити найвищу якість життя на невеликій площі», - коментує Петер Шварценбауер, член Ради директорів BMW AG з брендів MINI, BMW Motorrad і Rolls-Royce, відповідальний за післяпродажне обслуговування та інновації у сфері цифрового бізнесу BMW Group. На початку листопада на заході MINI's Urban Matters в Шанхаї пан Шварценбауер підписав контракт з компанією Nova Property.

MINI LIVING - більше, ніж просто місце для проживання.

Проект MINI LIVING, реалізується в Шанхаї, заснований на концепції інноваційного спільного житлового простору. Розташований в районі Джинган, що динамічно розвивається, в центрі міста, унікальний комплекс з шести будівель буде перетворений у оживлений міський квартал. MINI LIVING стане зручним домом для всіх, незалежно від того, живете ви один, знімаєте квартиру разом з другом або шукаєте нове сімейне гніздо. Дизайн інтер'єру апартаментів відрізняється сучасним і легким стилем і досить інтернаціональним характером, хоча і з невеликими акцентами, відсилаючими до історії Шанхаю. До речі, проживання в невеликій квартирі зовсім не означає, що від чогось в своєму будинку доведеться відмовитися. Все, що не вміщається у квартирі, може бути розміщено на прилеглій території.

MINI LIVING пропонує можливості для спілкування з сусідами. Просторі лобі стануть ідеальним місцем для того, щоб просто зустрітися і поговорити з сусідами, а ось виставкові зали і продуктові ринки заслуговують особливо детального ознайомлення. На території також розташуються затишні сади, ігрові зони, магазини і ресторани, якими можуть скористатися і мешканці інших районів Шанхая. MINI LIVING підштовхує жителів до соціальної взаємодії не тільки між собою, а й з представниками інших частин міста. Адже одне з ключових завдань MINI LIVING - об'єднати людей і заохочувати спільне проведення часу.

«З проектом MINI LIVING ми плануємо створити справжню альтернативу на ринку орендного житла. Ми пропонуємо унікальне місце для проживання, яке підлаштовується під свого власника і дарує можливість для розвитку. MINI LIVING одночасно надає мешканцям особистий простір і дозволяє їм спілкуватися з різними людьми. Таким чином, процес знайомства з новим містом стає більш приємним і комфортним. Кожен зможе знайти тут свій будинок», - зазначає Естер Бахнов, керівник стратегії бренду і бізнес-інновацій MINI.

На додаток до самого простору проект включає в себе додаткові послуги, доступні у цифровому форматі. Наприклад, будь-який житель може забронювати столик в ресторані, скористатися клінінгової послугою, замовити їжу або взяти в оренду транспортний засіб. Таким чином, MINI LIVING не тільки демонструє ультрараціональное використання простору, але і пропонує можливості для індивідуалізації, а також широкий вибір цифрових послуг.