КОНЦЕПТ MINI JOHN COOPER WORKS.

КОНЦЕПТ MINI JOHN COOPER WORKS.

ЖАГА ДО ГОНОК

MINI і відділення John Cooper Works знову створили не автомобіль, а кишенькову ракету. Концепт MINI John Cooper Works створений, щоб спростувати закони фізики. Його досить один раз побачити - і почути. Причому неповторний рев двигуна ти відчуєш ще до того, як автомобіль з'явиться в полі зору. Вже потім ти побачиш відполірований вручну кузов, витриманий у фірмових кольорах John Cooper Works. Зі спортивними смугами, червоними акцентами і спойлером на даху. Так виглядає стовідсотковий, нерозбавлений спорт.

ЗАВЖДИ ГОТОВИЙ ДО СТАРТУ

Завдяки 18-дюймовим колісним дискам і спортивним шинам MINI John Cooper Works тримається за дорогу, як жоден інший автомобіль. А найпотужніші гальма з чотирипоршневими супортами спереду забезпечують надійний контроль над його нестримною міццю.

ПРИСТРАСТЬ, ВИРАЖЕНА У КОЛЬОРІ.
ІДЕАЛЬНИЙ САУНДТРЕК.
ГЛУБОКЕ ДИХАННЯ
ПРИТИСНУТИСЬ ДО ДОРОГИ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ НА ВИСОТІ

ПРИСТРАСТЬ, ВИРАЖЕНА У КОЛЬОРІ.

Колір кузова Bright Highways Grey - уособлення потужності MINI John Cooper Works. Спеціальна технологія забарвлення має на увазі фінішне полірування кузова вручну. А так як це MINI John Cooper Works, його традиційної фішкою є червоний колір даху, спойлера, корпусів дзеркал заднього виду і смуг на капоті, що контрастує з білими смугами на даху. Додаткові червоні акценти розставляють ексклюзивні легкосплавні диски.

ІДЕАЛЬНИЙ САУНДТРЕК.

Спортивна вихлопна система - ідеальний акомпонемент для поїздок на MINI John Cooper Works. Вона наділяє його мотор благородним гарчанням і неоднозначно натякає про динамічні можливості автомобіля. На двох хромованих вихлопних патрубках красується логотип John Cooper Works. Автомобіль вже зник за горизонтом, а його рев ще лунає у вухах.

ГЛУБОКЕ ДИХАННЯ

Міць впізнається по значному вигляді. Тому перше, що ти помітиш в концепті MINI John Cooper Works, - це великі повітрозабірники, які постачають двигун повітрям для його охолодження. Вони ідеально поєднуються з гратами радіатора, яка укладена в чорну рамку і всім своїм виглядом дає зрозуміти: у цього MINI серйозні наміри.

ПРИТИСНУТИСЬ ДО ДОРОГИ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ НА ВИСОТІ

Щоб надати MINI John Cooper Works максимальну динаміку, його кузов забезпечений численними аеродинамічними елементами: наприклад, спойлером на даху і заднім дифузором. Вони дозволяють збільшити притискну силу і, як наслідок, ще сильніше збільшити зчеплення з дорогою.

ВИСОКООКТАВНИЙ

Від більш ранніх моделей концепт MINI John Cooper Works відрізняється подовшеною колісною базою, більш широкою колією, поліпшеною аеродинамікою, більш потужним двигуном і оптимізованої ходовою частиною. З такими технологіями MINI перетворює кожен день в трек-день.