MINI VISION NEXT 100.

MINI VISION NEXT 100.

ПЕРСПЕКТИВИ НА МАЙБУТНЄ.

Винахідливе мислення закладено в ДНК MINI. Але якщо б ми могли піти ще далі? Якщо б завтрашні MINI надавали не тільки унікальний, індивідуальний досвід водіння, але також були б пайовою власністю? Щоб ви могли поглянути на майбутні можливості, ми уявили, яким може бути пересування по місту в майбутньому.

ПЕРСПЕКТИВИ НА МАЙБУТНЄ.

КОЖНИЙ MINI - ТВІЙ MINI.

У майбутньому, коли на одному MINI зможуть їздити декілька людей, технології нового покоління дадуть можливість твоєму автомобілю перелаштовуватись під тебе. Коли ти будеш наближатися, поверхні зовнішньої частини машини почнуть змінюватись згідно твоїх вподобань і видавати персоналізоване привітання. COOPERIZER - це кольоровий напівпрозорий круглий пристрій в центрі машини, який є головною та основною частино MINI VISION NEXT 100. Він реагує на водія динамічною зміною кольорової палітри автомобіля.
 МІСЬКИЙ КАРТ.
 ТИ, ЯК ОСНОВА КОНСТРУКЦІЇ.
 КОЛІР У РУСІ.
 COOPERIZER.
 ПОЇЗДКА ЗА ТВОЇМИ ПРАВИЛАМИ.

МІСЬКИЙ КАРТ.

Концептуальний  автомобіль має карколомний, прозорий капот, який надає водію небувале відчуття свободи та швидкості. Дизайн машини також дозволяє демонстрацію проекцій, перетворюючи водіння в ще динамічніший процес.

ТИ, ЯК ОСНОВА КОНСТРУКЦІЇ.

Коли ти будеш наближатись до автомобілю, поверхні зовнішньої частини почнуть змінюватись відповідно до твоїх вподобань і видавати персоналізоване привітання.

КОЛІР У РУСІ.

Колеса MINI VISION NEXT 100 самі по собі є вражаючим дизайнерським рішенням. Обертання коліс, навіяне складними годинниковими механізмами, створює красивий ефект OMBRO-CINEMA.

COOPERIZER.

COOPERIZER - це кольоровий напівпрозорий круглий пристрій в центрі машини, який є головною та основною частиною MINI VISION NEXT 100. Він реагує на водія динамічною зміною кольорової палітри автомобіля. COOPERIZER також контролює тип їзди: чи то м'який, розслаблений стиль водіння чи спортивний режим форсованого автомобіля.

ПОЇЗДКА ЗА ТВОЇМИ ПРАВИЛАМИ.

Регульовані кермо та педалі висуваються з лівої, центральної та правої позицій, щоб забезпечити надманеврене керування автомобілем.

ПЕРЕУСВІДОМЛЕНИЙ MINI.

Розташуванням коліс по дальнім вуглам та максимальним збільшенням керованості та відчуття концептуального автомобілю MINI VISION NEXT 100 віддає данину поваги культовому дизайну MINI.

COOPERIZER також пропонує тобі можливість відчути стиль водіння когось з твоїх друзів, членів родини, знаменитостей та творчих людей. Між поїздками концептуальний автомобіль зможе автоматично відправитись в центр обслуговування, де його почистять та підзарядять, перш ніж відправляти його до наступного водія.