MINI НА АВТОСАЛОНІ 2017 РОКУ В ЛОСАНДЖЕЛЕСІ.

Британський бренд преміум-класу прокладає шлях для своїх електромобілів, що приносять максимум задоволення від керування автомобілем.  Представлені в США вперше моделі MINI Electric Concept і MINI Cooper SE Countryman ALL4, вже можна придбати. Різноманітний модельний ряд MINI, в тому числі, нова Ice Blue Edition, також будуть представлені на міжнародному автосалоні в Каліфорнії.

Лос-Анджелес. Увагу до автомобілю MINI на автосалоні в Лос-Анджелесі 2017 року буде зосереджено на різноманітності його нинішнього моделько ряду, а також на місці цього бренду в майбутньому світі задоволення від керуванням автомобілем, дуже типовому для MINI.

Особливістю шоу стане прем'єра в США автомобіля MINI Electric Concept. Концептуальний автомобіль британського преміум-бренду є попередником нового стилю MINI - екологічно чистої мобільності. Типове для MINI відчуття автомобіля міні-класу набуває абсолютно нового рівня можливостей, завдяки повністю електричному приводу.

З 1 по 10 грудня 2017 року MINI представить весь спектр моделей відвідувачам виставки LA Auto Show. Демонструватиметься також новий, малотиражний Ice Blue Edition, який був випущений спеціально для американського ринку.

Протягом 15 років MINI постійно залучає на свій бік зростаючу базу шанувальників ефективного і приємного керування автомобілем, пропонуючи їм відмінний дизайн та індивідуальний стиль. За цей час бренд не тільки досяг успіху в зміцненні позицій свого класичного модельного ряду, але і завоював нові цільові аудиторії. Ця інформація буде відображена на стенді MINI в конференц-центрі Лос-Анджелеса.

2-дверний MINI Hardtop 2 door, 4-дверний MINI Hardtop 4 door і кабріолет MINI Convertible представляють собою верхівку сегменту малих преміум автомобілів. Бренд також зарекомендував себе в сегменті компактного преміум-класу моделями MINI Clubman і MINI Countryman.

MINI Electric Concept: Задоволення від керування автомобілем містом з нульовим рівнем викидів.

MINI знову обрала автосалон Лос-Анджелеса, щоб представити своє бачення майбутнього мобільного MINI-стиля, шляхом прем'єрного показу в США моделі MINI Electric Concept.

У листопаді 2008 року Міжнародна автомобільна виставка в Каліфорнії стала вітриною світової прем'єри автомобіля MINI E. Вперше британський виробник автомобілів преміум-класу представив повний електроавтомобіль, показавши попередника нинішньої дводверної моделі MINI Hardtop 2 door.

MINI E спочатку був випущений невеличкою серією в 600 електромобілів і пройшов польові випробування в реальних повсякденних умовах. Отримані під час випробувань дані компанія BMW Group внесла у розробку моделі BMW i3 та інших автомобілів.

Електромобільний стиль MINI скоро з'явиться на дорогах.

Дизайнерська і транспортна концепція автомобіля MINI Electric Concept чудово ілюструє, як електрична мобільність в міському середовищі може збагатити водія своєрідним шармом, індивідуальністю і досвідом. Потужний електричний двигун автомобіля MINI E швидко реагує педаль. Його енергія надходить від літій-іонного акумулятора. Таким чином, типова для MINI маневреність, а також гарантовано максимальний діапазон потужності без шкідливих викидів.

MINI Electric Concept уособлює собою електромобільність, яка скоро увійде в повсякденність. Компанія BMW Group вже оголосила про розробку повністю електричного автомобіля серії MINI з електричним приводом. Перші з цих, електроавтомобілів MINI, що будуть запущені в повномасштабне серійне виробництво, будуть доступні з 2019 року - рівно через 60 років після випуску класичного Mini.

Ця нова модель електромобілю увібрала в себе весь досвід, стиль та індивідуальність, характерні для MINI. Електрична трансмісія виготовлятиметься в центрі електромобільності BMW Group на заводах міст Дингольфинг і Ландсхут (Баварія), а потім поставлятиметься на завод в Оксфорді, який є основною виробничою базою для виготовлення 3-дверної моделі MINI, для подальшої збірки.

Попередник електромобіля: автомобіль MINI Cooper SE Countryman ALL4.

Модель MINI Electric Concept буде представлена разом з моделлю MINI Cooper SE Countryman ALL4, яка є першою гібридною моделлю британського бренду. Модель, що прокладає свій шлях до максимального задоволення від керування електромобілем.

Автомобіль MINI Cooper SE Countryman ALL4 відрізняється універсальністю. П'ятимісний, з великим багажником і численними зручностями, він забезпечує задоволення від керування, властиве бренду, на дорогах по обидві сторони від меж міста. Його потужність забезпечується, як двигуном внутрішнього згоряння, так і електродвигуном. Вона сумарно досягає 221 к.с. При роботі в електричному режимі MINI Cooper SE Countryman ALL4 досягає максимальної швидкості в 78 миль на годину. При використанні цього автомобіля більша частина щоденних поїздок може бути завершена без шкідливих викидів.

Там, де необхідно подальше збільшення потужності, активується двигун внутрішнього згоряння. Потужності, що подаються на передні колеса від двигуна внутрішнього згоряння, і на задні колеса від електродвигуна, розумно поєднуються, створюючи логічну керовану повнопривідну систему руху автомобіля. Завдяки цьому ви будете отримувати задоволення від керування автомобілем за будь-якої погоди та на будь-яких дорогах.

MINI Countryman і MINI Clubman: два окремих персонажа в сегменті компактних автомобілів преміум-класу.

Рухома гібридна трансмісія робить нового MINI Countryman піонером в сфері сталої мобільності. Крім того, стають доступними два додаткових варіанти двигунів для найбільшої і універсальної моделі MINI на ринку США.

MINI Cooper Countryman оснащений трициліндровим двигуном, потужністю 134 к.с.  MINI Cooper S Countryman має чотирициліндровий двигун, який забезпечує максимальну потужність в 189 к.с. Обидві моделі поставляються в стандартній комплектації з 6-ступінчастою механічною коробкою передач і опціонально з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Крім того, MINI Cooper S Countryman може постачатися з 8-швидкісною автоматичною коробкою передач. При цьому, MINI Cooper Countryman і MINI Cooper S Countryman можна комбінувати з повнопривідною трансмісією ALL4.

Завдяки ідентичній трансмісії новий MINI Clubman також забезпечує унікальне задоволення від керування автомобілем в сегменті компактного преміум-класу. Крім того, унікальна концепція кузова неординарна для цієї категорії автомобілів. Чотири бокових двері і дві розсувні двері позаду створюють сучасну інтерпретацію класичного кузова «універсал». Його придатність для щоденного використання підкреслюється п'ятьма повноцінними сидіннями, великим багажним відділенням і гнучкою конфігурацією кузова.

MINI Hardtop 2 door, MINI Hardtop 4 door і кабріолет MINI Convertible: три оригінальних моделі у сегменті невеликих автомобілів преміум класу.

Успіх бренду MINI протягом останніх 15 років в США досягнуто в результаті випуску моделей преміум класу в сегменті малих автомобілів. Оригінальність моделі автомобіля в цьому сегменті продажів визначається його високоякісним двигуном, технологією виготовлення шасі, якістю преміум-класу та індивідуальністю. Кузов «хетчбек» представлено, як завжди, 2-дверною моделлю MINI Hardtop 2 door. Він доступний в США , як MINI Cooper, потужністю 134 к.с. і MINI Cooper S, потужністю 189 к.с.

Остання модель, що випущена обмеженою серією, приверне увагу відвідувачів до 2-дверної MINI Hardtop 2 door. На автосалоні в Лос-Анджелесі 2017 року також буде представлена ​​модель з обмеженої серії Ice Blue Edition, що була випущена спеціально для США.

З моделлю MINI Ice Blue Edition повертається один з найпопулярніших і яскравих кольорів кузова MINI у вигляді ексклюзивної 2-дверній моделі MINI Hardtop 2 door. Вона доступна у в автомобілі Cooper з білим дахом і дзеркальними ковпаками, або в автомобілі Cooper S зі спортивним дизайном з світлих помаранчевих бічних смужок і дзеркальних ковпаків. Це - чисто класичний шедевр, з ​​істотними сучасними оновленнями.

Принцип розумного використання простору, що завжди застосовувався, починаючи з класичних моделей Mini, послідовно розроблявся і був впроваджений у 4-дверній моделі MINI Hardtop 4 door. Крім двох додатковим дверей, функціональність автомобіля поліпшується за рахунок збільшення на 161 мм довжини кузова і використання трьох задніх сидінь.

2-дверна модель MINI Hardtop 2 door і 4-дверна MINI Hardtop 4 door доступні з двигунами в двох варіантах. Тріо оригінальних моделей малих автомобілів завершує кабріолет MINI Convertible. Він поєднує в собі типове для бренду задоволення від керування, з ексклюзивною насолодою від перебування на відкритому повітрі. У нинішньому поколінні це єдиний кабріолет преміум класу в своїй категорії.  4-місний кабріолет також доступний з двома варіантами двигунів - як MINI Cooper Convertible і MINI Cooper S Convertible.

Моделі John Cooper Works: чотири кращі спортивні моделі що передають відчуття гоночного автомобіля

Моделі останнього покоління John Cooper Works забезпечують непідробне відчуття швидкісного треку при русі по дорозі. На сьогодні доступно чотири кращих спортивних моделі. Всі вони мають трансмісію, шасі, екстер'єр та інтер'єр, що виконані на основі  знань про автоспорт. Ці автомобілі перевірені на гоночній трасі. Автомобіль MINI John Cooper Works втілює максимальну ефективність руху на швидкості в невеликому за розміром автомобілі преміум-класу. Автомобіль MINI John Cooper Works Convertible забезпечує екстремальне задоволення від керування автомобілем на відкритому повітрі.

Дві виняткові моделі спортивних автомобілів в сегменті компактного преміум-класу запалюють інтерес до автоспорту. Це MINI John Cooper Works Clubman і MINI John Cooper Works Countryman, що поєднують в собі різнобічні переваги з явно спортивним зовнішнім виглядом, якістю керування на швидкості і вражаючим звуком двигуна. Обидві моделі оснащені повнопривідною стандартною трансмісією ALL4.