ЧОМУ СЕРВІС MINI?

ЧОМУ СЕРВІС MINI?

ТОМУ ЩО НІХТО НЕ ЗНАЄ ВАШ MINI КРАЩЕ, НІЖ МИ

ДОВІРСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ.

Наші кваліфіковані майстри знають твій MINI, як свої п'ять пальців. Тому ти можеш бути впевнений в тому, що твій скарб буде обслуговано згідно з кращими стандартами і з використанням оригінальних запчастин MINI. Твій автомобіль залишиться на 100% MINI.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ MINI.

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини MINI, і це ідеальна пара для твого автомобіля. Оригінальні запчастини MINI відповідають найвищим стандартам якості, які підкріплені дворічною гарантією. Тому твій MINI залишається справжнім і збереже свою вартість при подальшому перепродажі.

 

СЕРВІСНИЙ ПАКЕТ MINI SERVICE INCLUSIVE.

Пакет Service Inclusive дозволить тобі уникнути несподіваних рахунків за обслуговування твого MINI. Заплати фіксовану ціну, яка покриє ремонт і техобслуговування автомобіля протягом 3, 5 або 6 років.

СЕРВІСНИЙ ПАКЕТ MINI VALUE SERVICE.

Твій MINI трохи постарів, але все ще тобі дорогий? Сервісний пакет MINI Value Service - це вигідна програма обслуговування автомобілів MINI віком від 4 років і старше. Зрештою, вік - це всього лише цифра.

ГАРАНТІЯ MINI.

Насолоджуйся спокоєм завдяки гарантії MINI. Вона служить надійним запевненням у тому, що якщо щось піде не так, ми все виправимо безкоштовно. Їзда без турбот гарантована тобі на роки вперед.

МИ ДУМАЄМО ПРО ТЕБЕ.

Час, який ти проводиш в сервісі MINI, пролітає швидко і з користю. Чекаючи, поки твій MINI знову повернеться до тебе як новий, ти можеш почитати газети, зайти в Інтернет через безкоштовний WiFi або подивитися новітні моделі MINI в шоу-румі.

НА СТАРТ, УВАГА, MINI.

Хочеш отримати свій MINI назад якомога швидше? Тоді скористайся експрес-сервісом. Просто залиш свій MINI нам і почекай в комфортній зоні відпочинку, поки ми його наведемо в порядок. Всього за дві години наші автомеханіки замінять масло, гальмівні колодки, шини і зроблять повний огляд. Не встигнеш ти подумати: «Куди подівся мій скарб?», як твій MINI вже буде нетерпляче чекати тебе біля виходу.