НАВКОЛО СВІТУ РАЗОМ З MINI. ПАНАМЕРИКАНСЬКА ПРИГОДА НА MINI COUNTRYMAN.

Екологічне водіння не виключає захоплюючі поїздки по пересічній місцевості. Минулого місяця три гібридних MINI Countryman Plug-In Hybrid приступили до шеститижної подорожі протяжністю 17 000 км, стартом якого став Техас, США. Їх подорож проходить через Центральну і Південну Америку аж до південної частини Аргентини. Таким чином, перша гібридна модель британського преміального бренду демонструє свою універсальність і здатність долати великі відстані.

Протягом шести тижнів три MINI Cooper S E Countryman ALL4 будуть переміщатися по дорогах різної якості, проїжджаючи міста Латинської Америки і радуючи нас захоплюючими краєвидами. Автомобілі були спеціально підготовлені до складного маршруту: додаткові фари, спеціальні шини підвищеної прохідності і багажник на дах для запасного колеса дозволяють впоратися з усіма труднощами на шляху прямування.

Завдяки цій захоплюючій подорожі MINI хоче продемонструвати можливості електроприводу в багатьох регіонах земної кулі, де люди тільки починають усвідомлювати необхідність забезпечення екологічної та енергоефективної мобільності, особливо в світлі того, що наслідки зміни клімату зараз особливо гострі. У той же час MINI демонструє таким чином надійність і можливості гібридного приводу, який використовується на моделі MINI Cooper S E Countryman ALL4.

Комбінація 3-циліндрового бензинового двигуна з електродвигуном дає MINI Cooper S E Countryman ALL4 сумарну потужність в 165 кВт / 224 к.с. Літій-іонна батарея дозволяє управляти автомобілем, використовуючи електропривід, на відстані до 40 км, що ідеально підходить для коротких пересувань по місту з нульовим рівнем викидів по всьому маршруту слідування. Крім того, точно контрольована взаємодія між передніми колесами, які приводилися в рух двигуном внутрішнього згоряння і задніми колесами, які приводилися в рух електродвигуном, створює інтелектуальний повний привід, який забезпечує тягу і зчеплення як на крутих гірських серпантинах, так і в важкодоступних місцях.