ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI.

MINI Cooper SE*: Споживання пального в л/100 км (у змішаному циклі): 0, Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 0. 

ЗАРЯДЖЕНИЙ ПРИСТРАСТЮ.

Прийміть несподіване. Випробуйте нову насолоду. Перший повністю електричний MINI оголошує заряджений еволюційний крок, який поєднує в собі відчуття картингу MINI і культовий дизайн. Переходьте на новий міський електричний спосіб життя.

ІМПУЛЬСНА ПОТУЖНІСТЬ.

184 К.С. і миттєвий крутний момент.


7,5 СЕК
 0-100 км/год.

ВІДЧУТТЯ ЇЗДИ НА КАРТІ. ЗАРЯДЖЕНИЙ MINI.

Ми взяли за основу відмінну керованість MINI та наполегливий спортивний стиль і додали нове джерело енергії для додаткового задоволення від водіння. У той момент, коли ви пройдете свій перший поворот, ви відчуєте, що повністю електричний MINI – це найбільш вражаючий MINI, який дозволяє вам вийти на абсолютно новий рівень.

МИТТЄВИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ.

На світлофорах враховується не тільки потужність (к.с.), але й крутний момент (Нм) у вашому розпорядженні. Повністю електричний MINI миттєво дає вам повний крутний момент. У той час як бензиновий двигун повинен наростити кількість обертів, щоб генерувати крутний момент, і направити цю потужність через трансмісію, перш ніж вона досягне коліс.

Таким чином, у той момент, коли загоряється зелене світло і ви натискаєте педаль акселератора, крутний момент миттєво доступний, щоб забезпечити захоплюючу маневреність і прискорення.

ОДНА ПЕРЕДАЧА. БЕЗ ПЕРЕМИКАНЬ.

Навіть за прямого високого крутного моменту і високих обертів електродвигуна вашому повністю електричному MINI не потрібне зчеплення, і ви можете моментально прискорюватися – в будь-який час і на будь-якій швидкості. Все зводиться до простоти та швидкості – 0-100 км/год за 7,5 секунди – без затримок і переривань на перемикання передач.

СПРАВЖНІЙ MINI.

Повністю електричний MINI – це оригінальний кумир, який тепер заряджений для доріг майбутнього. Він живиться від високовольтної 96-елементної батареї ємністю 32,6 кВт•год (максимальна ємність), яка встановлюється під підлогою, між передніми сидіннями і під задніми сидіннями. Розташування батареї в цьому місці дає повністю електричному MINI дуже низький центр тяжіння, що не тільки покращує стабільність і керованість, а й робить проходження поворотів ще більш захоплюючим.

Ви відчуваєте, що перебуваєте близько до дороги. Його широка колія і жорстко налаштована система підвіски міцно тримають вас на землі, коли ви входите у кожен поворот.

КУЛЬТОВИЙ ДИЗАЙН.

4 ВАРІАНТИ ОЗДОБЛЕННЯ для унікального оформлення.


4 СПИЦІ 
для аеродинамічного водіння.

ВІЧНА КЛАСИКА. ЕЛЕКТРИФІКОВАНА.

Поєднуючи аеродинамічні лінії з новими привабливими деталями, повністю електричний MINI створений, щоб доповнити жваве міську життя – та максимізувати ваші враження від водіння. Впевнений, але чарівний – він охоплює традиції і вказує на світле, захоплююче майбутнє.

АЕРОДИНАМІЧНА ПЕРЕДНЯ РЕШІТКА.

Глянцева, чарівна передня решітка отримала дуже сучасну інтерпретацію, яка відображатиме історію MINI та його майбутнє. Вона практично повністю закрита, що значно покращує аеродинаміку. Вона забезпечена яскравою жовтою накладкою та значком MINI Electric, щоб надати електромобілю нові риси. Все це приголомшливо підкреслено культовими мінімалістичним кільцями фар.

17" КОЛІСНІ ДИСКИ MINI ELECTRIC POWER SPOKE У ДВОКОЛІРНОМУ ВИКОНАННІ.

Ці елегантні легкосплавні колісні диски випромінюють безстрашний темперамент і ауру міської впевненості в собі. Унікальне асиметричне оздоблення, що демонструє неповторний стиль, практично повністю закрита конструкція, яка ще більше покращує аеродинамічні властивості повністю електричного MINI.

 

MINI ENERGETIC YELLOW.

Яскраві акценти жовтого кольору Energetic Yellow надають вашому повністю електричному MINI видатну присутність на дорозі. Вони виділяються, але тонко, і є гордими носіями стандарту для вашої кращої форми енергії.

 

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ТА ЗАДНІ ЛІХТАРІ.

Так само як і MINI, Union Jack виходить за рамки часу та означає довгу і багату історію. Задні ліхтарі повністю електричного MINI утворюють мотив з двох частин, який натякає на культову емблему. Складна точність і глибина дизайну забезпечують додаткову індивідуальність. Спереду, адаптивні матричні світлодіодні фари MINI автоматично регулюють яскравість і діаграму спрямованості для конкретних умов, таких як зустрічні водії, підвищуючи безпеку вашої поїздки.

 

ТИХИЙ РЕВОЛЮЦІОНЕР.

1-СТУПІНЧАСТА коробка передач.


2 РІВНІ 
рекуперативного гальмування.

ПЕРЕСУВАЙТЕСЯ МІСТОМ БЕЗШУМНО.

Динамічний, але в той же час ніжний, повністю електричний MINI пропонує вам абсолютно нові відчуття від водіння. Тиша, якою ви насолоджуєтеся, знімає стрес від міської їзди. Таким чином, ви можете зосередитися на основних моментах, наприклад, наскільки добре ваша музика звучить у Hi-Fi системі Harman Kardon.

ЇЗДА МІСТОМ З ОДНІЄЮ ПЕДАЛЛЮ.

Ви можете керувати своїм повністю електричним MINI практично повністю за допомогою всього однієї педалі для прискорення та гальмування. Двигун безпосередньо пов'язаний з колесами, тому, коли ви піднімаєте ногу з педалі, він працює як генератор і дозволяє повністю електричному MINI сповільнюватися швидше, ніж це робить автомобіль з бензиновим двигуном. Ви даєте живлення своїй батареї щоразу, коли сповільнюється перед наступним світлофором.

 

БЕЗШУМНИЙ ДВИГУН.

Повністю електричний MINI настільки тихий, що нам довелося встановити акустичний захист для пішоходів, щоб попередити інших учасників дорожнього руху про вашу присутність. Немає необхідності обертати мотор, і крім слабкого гулу під час прискорення, шум чути тільки зовні. І тільки потім на швидкості.

 

МЕНШЕ ШУМУ. ЯКІСТЬ ЖИТТЯ.

Негативні ефекти від занадто сильного шуму виходять далеко за рамки слуху. Це може привести до стресу і послабити нашу здатність фокусуватися та концентруватися. Ваш повністю електричний MINI є втіленням спокою та безтурботності, пропонуючи вам притулок для відпочинку та роздумів.

 

ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI АДАПТУЄТЬСЯ ДО ВАШОГО СТИЛЮ ВОДІННЯ.

НОВИЙ MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID.

Завдяки першокласним двигунам MINI TwinPower Turbo і найсучаснішій трансмісії чудовий MINI Countryman Plug-in Hybrid дозволяє вам скористатися перевагами відразу двох видів приводу. Крім того, він володіє досить серйозними позашляховими здібностями.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 Витрата палива (у змішаному циклі): 2,5-2,4 л/100 км Викиди Co2 (у змішаному циклі): 56-55 г/км

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО PLUG-IN HYBRID

ПРИМІТКИ

*Запас ходу залежить від багатьох факторів, зокрема: від стилю водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання обігріву/охолодження під час руху та функції попереднього прогріву / охолодження перед поїздкою. Ці цифри є попередніми значеннями. Імпортер залишає за собою право на внесення змін.