ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕНЬ.

КАБРІОЛЕТ MINI.

Кабріолет MINI, сміливий, розкутий і відкритий, заряджено імпульсом та енергією. Сама сутність їзди з опущеним дахом, задоволення від літнього водіння стимулюють ваші почуття і дозволяють вам захоплюватися і ділитися цими тонкими моментами чистої радості, що дарує відкрита дорога. Це безперервна насолода за кермом. Це дозволить вам почувати себе живіше та пропонувати атмосферу вишуканості, освітлену сонячним світлом. Коли над головою тільки небо, ― у вас більше простору для насолоди.

ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕНЬ.

Весь світ навколо тебе без жодних обмежень. Новий MINI Кабріо. Відкритий для задоволень.

ВІДКРИТИЙ.

ВІДКРИТИЙ.

ОСОБЛИВОСТІ

ВОЛЯ. БЕЗ СТЕЛІ.

Кабріолет MINI пропонує справжнє задоволення від їзди на відкритому повітрі. М'який верх з електричним приводом відрізняється від інших подібних. Його тихий інтелектуальний механізм, що складається у вигляді літери Z, має три положення: піднятий вгорі, опущений внизу або з люком на даху, впускаючи свіжий вітерець. Він повністю відкривається або закривається впродовж 18 секунд навіть при швидкості до 30 км/год. Ви також можете отримати м'який верх MINI Yours із унікальним тканим дизайнерським візерунком «Юніон Джек».

ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ОСВІТЛЕННЯ.

Інноваційні матричні світлодіодні фари MINI забезпечують найкращі можливі рівні освітлення для забезпечення кращої видимості та безпеки. Коли увімкнено дальнє світло, освітлення дуже ефективне. Система передньої камери, інтегрована в дзеркало заднього вигляду , виявляє зустрічні транспортні засоби та автоматично вмикає (або вимикає) один або більше із чотирьох сегментів фари. Це зменшує відволікання інших учасників дорожнього руху, одночасно оптимально освітлюючи всі інші ділянки.

Модель, показана у відео – це MINI 3 двері.

ОСОБЛИВОСТІ В ДЕТАЛЯХ.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДИЗАЙН.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ЛЕГКЕ, ЯК ПОДИХ БРИЗУ.

Творче використання простору в MINI дає вам більше місця для багажу, ніж ви, напевно, думали. Більше того, функція полегшення завантаження Easy Load, доступна лише у Кабріолеті MINI, робить полегшення завантаження справжнім мистецтвом. Просто натиснувши на основу даху, ви збільшите розмір відсіку багажного відділення, що полегшує завантаження вантажу. Коли верх піднято, багажний відсік дає вам величезний об'єм 215 літрів, але й при відкритому у вас дуже зручний об'єм 160 літрів. Ви навіть можете брати в це авто довші предмети, такі як дошка для серфінгу, завдяки можливості складання заднього сидіння 50 на 50, що є частиною стандартної комплектації.

ПОКЛОН НАШИМ ВИТОКАМ.

Як і сам MINI, британський державний прапор «Юніон Джек» пережив час та символізує довгу та багату історію. Переосмислені для сучасного водіння, ці вражаючі задні фари утворюють пару світлодіодних прапорів «Юніон Джек», оточених хромованими обрамленнями у вигляді літери «С».

НЕ ПРОСТО ЕМБЛЕМА.

Крилата емблема MINI символізує нашу багату спадщину та історію. Але ми зробили їй невеликий макіяж. Ми трохи зменшили емблему, щоб надати їй сучасної естетики, і тепер можемо дозволити зовнішньому оздобленню вашого MINI з гордістю просвічувати через її крила, даючи приємний, більш різкий контраст. Просто увійти у свій MINI ― тепер також окрема пригода завдяки налаштовуваній проекції емблеми MINI, яку показує промінь світла, що йде від внутрішньої частини дверей до підлоги, вітаючи вас.

СТИЛЬНА СПАДЩИНА.

Ажіотаж починається задовго до того, як прибуде ваш автомобіль. Ви відчуваєте це ще сильніше, коли ви проектуєте дизайн свого салону. Окрім нашого стандартного стильного вугільно-чорного кольору Carbon Black, кольорові лінії – передні накладки та підлокітники – доступні в трьох привабливих тонах: Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey. У найкращих традиціях MINI ви можете надати панелі пасажирської сторони салону оригінального стилю, додаючи нової привабливості своєму інтер'єру. Передня панель кольору Piano Black підсвічується та має сучасний стилізований дизайн, джерелом натхнення якого був британський державний прапор «Юніон Джек».

ОПТИМАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ.

Ці фари додають вашому MINI чудовий дизайн та новітню технологію матричного освітлення ― з блискучими результатами. Світлодіодні фари освітлення поворотів дозволяють адаптивному розподілу світла забезпечити бічне освітлення, коли ви робите повороти на погано освітлених перетинах доріг. Ви бачите частини дороги, які ви, можливо, пропустили б, що підвищує вашу безпеку. Їхній унікальний зовнішній вигляд доповнюється стильними білими індикаторами напрямку.

ОСВІТІТЬ ДЕНЬ.

Ми переосмислили дизайн передніх світлодіодних фар і надали їм більш чистого, сучасного вигляду. Денні ходові вогні мають світлодіодні індикатори, які блимають у привабливому крузі завдяки унікальному дизайну фари ― чорному внутрішньому корпусу, що посилює характерний вигляд MINI. Потужні налаштування ближнього та дальнього світла доповнюють пару світлодіодних фар, забезпечуючи кращу видимість і більшу безпеку. Отже, світло увімкнено ― і ви готові до поїздки дорогами.

СЕМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

Семиступінчата автоматична коробка передач Steptronic робить перемикання передач виключно динамічним. У ній використовується точне налаштування електронної системи перемикання передач, яка забезпечує плавне перемикання між передачами. Важіль селектора дозволяє вам вибрати ручне перемикання, якщо воно потрібне, або автоматичний режим. Функція запуску та зупинки двигуна також робить водіння більш економним, зменшуючи споживання палива та викиди.Наша модель MINI Cooper S має семиступінчату автоматичну коробку передач Steptronic. Вона складається з двох механічних частин, які перекриваються, і коли вмикається нова передача, то попередня все ще залишається активною, що поліпшує прискорення.

ВОСЬМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Наші моделі MINI Cooper SD та John Cooper Works, які задають нові стандарти в динаміці та економічності, обладнані восьмиступінчатою автоматичною коробкою передач Steptronic, що забезпечує більш плавний і спортивний привід. Завдяки додатковим передачам зменшується кількість обертів на високій швидкості, що дозволяє оптимально використовувати потужність. Функціональність Steptronic дозволяє вибирати між легким автоматичним та хвилюючим ручним перемиканням передач. Функція запуску та зупинки двигуна також робить водіння більш економним, зменшуючи споживання палива та викиди. Моделі John Cooper Works та MINI Cooper SD тепер можуть бути обладнані восьмиступінчатою автоматичною коробкою передач Steptronic, що забезпечує більш плавний і спортивний привід. Плавність переключення між вісьмома передачами зменшує різницю інтервалів обертів двигуна між ними, завдяки чому ви одержуєте задоволення від більш потужного прискорення.

КОЛІСНІ ДИСКИ.

Унікальним є не тільки хвилювання водія. Ми пропонуємо величезні можливості налаштування вашого MINI для відображення в ньому вашого власного стилю, і все це розроблено для показників вашої конкретної моделі MINI. Незалежно від того, чи ви надаєте перевагу литим легкосплавним дискам Roulette або Propeller Spoke, чи новому дизайну Rail Spoke у витонченому чорному кольорі Jet Black, MINI має колір ободів та стиль шпиць на будь-який смак.

ВАШ РЕЖИМ НА ДОРОЗІ.

Ви можете вести авто екологічно. Можете спортивно. А можете вибрати режим десь посередині. Якщо ви хочете розслабитися в дорозі, перейдіть в економічний режим GREEN, у якому економиться паливо. Цей режим оптимізує подачу палива та відключає двигун, коли ногу знято з педалі акселератора. Якщо ж вам потрібно від свого авто більше, перемкніться в режим SPORT для забезпечення більш чутливого керування та прискорення. При цьому навіть гуркіт вихлопу стає гучнішим на кілька тонів. А щоб взяти найкраще з обох світів, керуйте автомобілем в режимі MID, залишаючись в комфортних умовах.

ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Кабріолет MINI поставляється з пакетом MINI Excitement Pack. Він включає в себе фонове освітлення, яке дозволяє налаштовувати колір у кабіні авто. Отже, коли на вулиці яскравим світлом горять міські вогні, у салоні ви можете створити ідеальну атмосферу, і нехай вона відображає настрій, в якому ви перебуваєте.

СВІТЛОДІОДНЕ КІЛЬЦЕ НАВКОЛО ЦЕНТРАЛЬНОГО ДИСПЛЕЮ MINI.

Погляньте на світлодіодне кільце навколо центрального інструменту MINI. Він створює вам компанію. Як вірний компаньйон у мандрівці, він відчуває з вами. Він має власний настрій. Він інтенсивно світиться, змінюючи свої кольори, реагуючи так на різні події. Наприклад, коли ви змінюєте режим водіння, прискорюєте свій двигун, отримуєте вхідний дзвінок або збільшуєте гучність музики. Якщо ви віддаєте перевагу більш м'якому кокпіту, просто встановіть його на один постійний відтінок.

КОЛЬОРОВІ ВРАЖЕННЯ.

Останні нові доповнення до нашої великої палітри кольорів кузова є яскравими, ексклюзивними і виразними. Отже, ми з радістю представляємо тобі нові кольори Solaris Orange, Starlight Blue і Emerald Grey, які додадуть ще більше індивідуальності, стилю і харизми твоєму автомобілю.

КОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Ажіотаж починається задовго до того, як прибуде ваш автомобіль. Ви відчуваєте це ще сильніше, коли ви проектуєте інтер'єр свого салону. Окрім нашого стандартного стильного вугільно-чорного кольору Carbon Black, кольорові лінії – передні накладки та підлокітники – доступні в трьох привабливих тонах: Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey.

ОЗДОБЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ САЛОНУ.

Подивіться на поверхню більш пильно та додайте особистого акценту до декоративних планок і дверних еліпсів MINI за допомогою одного із шести кольорових варіантів. Виберіть з-поміж Piano Black, Piano Black Illuminated з колекції MINI Yours Interior Style, Dark Silver, Black Chequered, світлішого тону Hazy Grey та Fibre Alloy з колекції MINI Yours Interior Style. Це важкий вибір, ми знаємо. Але все, що б ви не вибрали, виглядає фантастично.

СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ.

Ці стильні окраси, що додають ще більше привабливості вашому інтер'єру, це декоративні планки на центральні стійки та дверні ручки. Елементи в дизайні Piano Black постачаються з опційними поверхнями салону. Ці елементи доступні в дизайні Hazy Gray для обладнання моделей MINI One та Cooper. Piano Black, що є стандартним для моделей Cooper S та JCW, додає витонченого блиску скрізь, куди б ви не глянули.

ДЕКОРАТИВНІ КІЛЬЦЯ.

Завершують все це кільця на повітряних каналах, гучномовцях та важелі перемикача передач, які пропонуються як стандартні у всіх моделях у дивовижному кольорі Piano Black. Крім того, ви можете додати іншого блиску цим компонентам дуже привабливим покриттям кольору Chrome.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ЛЕГКЕ, ЯК ПОДИХ БРИЗУ.

Творче використання простору в MINI дає вам більше місця для багажу, ніж ви, напевно, думали. Більше того, функція полегшення завантаження Easy Load, доступна лише у Кабріолеті MINI, робить полегшення завантаження справжнім мистецтвом. Просто натиснувши на основу даху, ви збільшите розмір відсіку багажного відділення, що полегшує завантаження вантажу. Коли верх піднято, багажний відсік дає вам величезний об'єм 215 літрів, але й при відкритому у вас дуже зручний об'єм 160 літрів. Ви навіть можете брати в це авто довші предмети, такі як дошка для серфінгу, завдяки можливості складання заднього сидіння 50 на 50, що є частиною стандартної комплектації.

ПОКЛОН НАШИМ ВИТОКАМ.

Як і сам MINI, британський державний прапор «Юніон Джек» пережив час та символізує довгу та багату історію. Переосмислені для сучасного водіння, ці вражаючі задні фари утворюють пару світлодіодних прапорів «Юніон Джек», оточених хромованими обрамленнями у вигляді літери «С».

НЕ ПРОСТО ЕМБЛЕМА.

Крилата емблема MINI символізує нашу багату спадщину та історію. Але ми зробили їй невеликий макіяж. Ми трохи зменшили емблему, щоб надати їй сучасної естетики, і тепер можемо дозволити зовнішньому оздобленню вашого MINI з гордістю просвічувати через її крила, даючи приємний, більш різкий контраст. Просто увійти у свій MINI ― тепер також окрема пригода завдяки налаштовуваній проекції емблеми MINI, яку показує промінь світла, що йде від внутрішньої частини дверей до підлоги, вітаючи вас.

СТИЛЬНА СПАДЩИНА.

Ажіотаж починається задовго до того, як прибуде ваш автомобіль. Ви відчуваєте це ще сильніше, коли ви проектуєте дизайн свого салону. Окрім нашого стандартного стильного вугільно-чорного кольору Carbon Black, кольорові лінії – передні накладки та підлокітники – доступні в трьох привабливих тонах: Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey. У найкращих традиціях MINI ви можете надати панелі пасажирської сторони салону оригінального стилю, додаючи нової привабливості своєму інтер'єру. Передня панель кольору Piano Black підсвічується та має сучасний стилізований дизайн, джерелом натхнення якого був британський державний прапор «Юніон Джек».

ОПТИМАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ.

Ці фари додають вашому MINI чудовий дизайн та новітню технологію матричного освітлення ― з блискучими результатами. Світлодіодні фари освітлення поворотів дозволяють адаптивному розподілу світла забезпечити бічне освітлення, коли ви робите повороти на погано освітлених перетинах доріг. Ви бачите частини дороги, які ви, можливо, пропустили б, що підвищує вашу безпеку. Їхній унікальний зовнішній вигляд доповнюється стильними білими індикаторами напрямку.

ОСВІТІТЬ ДЕНЬ.

Ми переосмислили дизайн передніх світлодіодних фар і надали їм більш чистого, сучасного вигляду. Денні ходові вогні мають світлодіодні індикатори, які блимають у привабливому крузі завдяки унікальному дизайну фари ― чорному внутрішньому корпусу, що посилює характерний вигляд MINI. Потужні налаштування ближнього та дальнього світла доповнюють пару світлодіодних фар, забезпечуючи кращу видимість і більшу безпеку. Отже, світло увімкнено ― і ви готові до поїздки дорогами.

СЕМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC З ПОДВІЙНИМ ЗЧЕПЛЕННЯМ.

Семиступінчата автоматична коробка передач Steptronic робить перемикання передач виключно динамічним. У ній використовується точне налаштування електронної системи перемикання передач, яка забезпечує плавне перемикання між передачами. Важіль селектора дозволяє вам вибрати ручне перемикання, якщо воно потрібне, або автоматичний режим. Функція запуску та зупинки двигуна також робить водіння більш економним, зменшуючи споживання палива та викиди.Наша модель MINI Cooper S має семиступінчату автоматичну коробку передач Steptronic. Вона складається з двох механічних частин, які перекриваються, і коли вмикається нова передача, то попередня все ще залишається активною, що поліпшує прискорення.

ВОСЬМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Наші моделі MINI Cooper SD та John Cooper Works, які задають нові стандарти в динаміці та економічності, обладнані восьмиступінчатою автоматичною коробкою передач Steptronic, що забезпечує більш плавний і спортивний привід. Завдяки додатковим передачам зменшується кількість обертів на високій швидкості, що дозволяє оптимально використовувати потужність. Функціональність Steptronic дозволяє вибирати між легким автоматичним та хвилюючим ручним перемиканням передач. Функція запуску та зупинки двигуна також робить водіння більш економним, зменшуючи споживання палива та викиди. Моделі John Cooper Works та MINI Cooper SD тепер можуть бути обладнані восьмиступінчатою автоматичною коробкою передач Steptronic, що забезпечує більш плавний і спортивний привід. Плавність переключення між вісьмома передачами зменшує різницю інтервалів обертів двигуна між ними, завдяки чому ви одержуєте задоволення від більш потужного прискорення.

КОЛІСНІ ДИСКИ.

Унікальним є не тільки хвилювання водія. Ми пропонуємо величезні можливості налаштування вашого MINI для відображення в ньому вашого власного стилю, і все це розроблено для показників вашої конкретної моделі MINI. Незалежно від того, чи ви надаєте перевагу литим легкосплавним дискам Roulette або Propeller Spoke, чи новому дизайну Rail Spoke у витонченому чорному кольорі Jet Black, MINI має колір ободів та стиль шпиць на будь-який смак.

ВАШ РЕЖИМ НА ДОРОЗІ.

Ви можете вести авто екологічно. Можете спортивно. А можете вибрати режим десь посередині. Якщо ви хочете розслабитися в дорозі, перейдіть в економічний режим GREEN, у якому економиться паливо. Цей режим оптимізує подачу палива та відключає двигун, коли ногу знято з педалі акселератора. Якщо ж вам потрібно від свого авто більше, перемкніться в режим SPORT для забезпечення більш чутливого керування та прискорення. При цьому навіть гуркіт вихлопу стає гучнішим на кілька тонів. А щоб взяти найкраще з обох світів, керуйте автомобілем в режимі MID, залишаючись в комфортних умовах.

ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Кабріолет MINI поставляється з пакетом MINI Excitement Pack. Він включає в себе фонове освітлення, яке дозволяє налаштовувати колір у кабіні авто. Отже, коли на вулиці яскравим світлом горять міські вогні, у салоні ви можете створити ідеальну атмосферу, і нехай вона відображає настрій, в якому ви перебуваєте.

СВІТЛОДІОДНЕ КІЛЬЦЕ НАВКОЛО ЦЕНТРАЛЬНОГО ДИСПЛЕЮ MINI.

Погляньте на світлодіодне кільце навколо центрального інструменту MINI. Він створює вам компанію. Як вірний компаньйон у мандрівці, він відчуває з вами. Він має власний настрій. Він інтенсивно світиться, змінюючи свої кольори, реагуючи так на різні події. Наприклад, коли ви змінюєте режим водіння, прискорюєте свій двигун, отримуєте вхідний дзвінок або збільшуєте гучність музики. Якщо ви віддаєте перевагу більш м'якому кокпіту, просто встановіть його на один постійний відтінок.

КОЛЬОРОВІ ВРАЖЕННЯ.

Останні нові доповнення до нашої великої палітри кольорів кузова є яскравими, ексклюзивними і виразними. Отже, ми з радістю представляємо тобі нові кольори Solaris Orange, Starlight Blue і Emerald Grey, які додадуть ще більше індивідуальності, стилю і харизми твоєму автомобілю.

КОЛЬОРОВІ ЛІНІЇ.

Ажіотаж починається задовго до того, як прибуде ваш автомобіль. Ви відчуваєте це ще сильніше, коли ви проектуєте інтер'єр свого салону. Окрім нашого стандартного стильного вугільно-чорного кольору Carbon Black, кольорові лінії – передні накладки та підлокітники – доступні в трьох привабливих тонах: Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey.

ОЗДОБЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ САЛОНУ.

Подивіться на поверхню більш пильно та додайте особистого акценту до декоративних планок і дверних еліпсів MINI за допомогою одного із шести кольорових варіантів. Виберіть з-поміж Piano Black, Piano Black Illuminated з колекції MINI Yours Interior Style, Dark Silver, Black Chequered, світлішого тону Hazy Grey та Fibre Alloy з колекції MINI Yours Interior Style. Це важкий вибір, ми знаємо. Але все, що б ви не вибрали, виглядає фантастично.

СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ.

Ці стильні окраси, що додають ще більше привабливості вашому інтер'єру, це декоративні планки на центральні стійки та дверні ручки. Елементи в дизайні Piano Black постачаються з опційними поверхнями салону. Ці елементи доступні в дизайні Hazy Gray для обладнання моделей MINI One та Cooper. Piano Black, що є стандартним для моделей Cooper S та JCW, додає витонченого блиску скрізь, куди б ви не глянули.

ДЕКОРАТИВНІ КІЛЬЦЯ.

Завершують все це кільця на повітряних каналах, гучномовцях та важелі перемикача передач, які пропонуються як стандартні у всіх моделях у дивовижному кольорі Piano Black. Крім того, ви можете додати іншого блиску цим компонентам дуже привабливим покриттям кольору Chrome.

ДОПОМОГА ВОДІЄВІ

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ MINI.

Проекційний дисплей MINI допомагає вам тримати голову прямо та не відволікатися від дороги, що сприяє безпечному та зручному керуванню. Це прозорий екран, встановлений на панелі приладів MINI безпосередньо у вашому полі зору. Він показує найважливішу інформацію, в тому числі швидкість руху, інструкції з навігації та інші дані, такі як деталі щодо телефону й розваг, а це гарантує, що ваші очі пильно стежать за дорогою попереду.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ MINI.

Коли ви доберетеся до місця призначення, Асистент паркування MINI бездоганно скерує ваш MINI навіть у найтісніші місця для паркування, завдяки чому вам забезпечено ідеальний під'їзд. Більше того, вам більше не потрібно повертати голову кожного разу, коли ви здаєте назад у вузьке місце або виїжджаєте з нього, тому що опційна камера заднього виду MINI забезпечує чітку видимість ззаду. Тому рух назад більш безпечний завдяки ширшому полю зору та більшій впевненості.

МОЖЛИВОСТІ BLUETOOTH, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬ РУКИ ВІЛЬНИМИ.

Ваш MINI може під'єднуватися до ваших пристроїв через Bluetooth. Це дає змогу безпечно приймати дзвінки з використанням багатофункціонального керма, сенсорного контроллера MINI або системи голосового контролю. Крім того, ви можете прослуховувати музичні списки відтворення, зручно виконувати ряд офісних завдань, мати доступ до своїх контактів та інших корисних функцій на своєму телефоні.

БАГАТОЗАДАЧНЕ КЕРМО.

Наше багатофункціональне кермо забезпечує прекрасне зчеплення з руками та підкреслює спортивний вигляд вашого MINI. Його опції пропонують різноманітний функціонал, просте управління телефоном і аудіосистемою, голосові команди, і все це під рукою. Отримайте доступ до свого радіо MINI, відповідайте на вхідні телефонні дзвінки та увімкніть круїз-контроль, і все це не знімаючи рук з керма.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ MINI.

Проекційний дисплей MINI допомагає вам тримати голову прямо та не відволікатися від дороги, що сприяє безпечному та зручному керуванню. Це прозорий екран, встановлений на панелі приладів MINI безпосередньо у вашому полі зору. Він показує найважливішу інформацію, в тому числі швидкість руху, інструкції з навігації та інші дані, такі як деталі щодо телефону й розваг, а це гарантує, що ваші очі пильно стежать за дорогою попереду.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ MINI.

Коли ви доберетеся до місця призначення, Асистент паркування MINI бездоганно скерує ваш MINI навіть у найтісніші місця для паркування, завдяки чому вам забезпечено ідеальний під'їзд. Більше того, вам більше не потрібно повертати голову кожного разу, коли ви здаєте назад у вузьке місце або виїжджаєте з нього, тому що опційна камера заднього виду MINI забезпечує чітку видимість ззаду. Тому рух назад більш безпечний завдяки ширшому полю зору та більшій впевненості.

МОЖЛИВОСТІ BLUETOOTH, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬ РУКИ ВІЛЬНИМИ.

Ваш MINI може під'єднуватися до ваших пристроїв через Bluetooth. Це дає змогу безпечно приймати дзвінки з використанням багатофункціонального керма, сенсорного контроллера MINI або системи голосового контролю. Крім того, ви можете прослуховувати музичні списки відтворення, зручно виконувати ряд офісних завдань, мати доступ до своїх контактів та інших корисних функцій на своєму телефоні.

БАГАТОЗАДАЧНЕ КЕРМО.

Наше багатофункціональне кермо забезпечує прекрасне зчеплення з руками та підкреслює спортивний вигляд вашого MINI. Його опції пропонують різноманітний функціонал, просте управління телефоном і аудіосистемою, голосові команди, і все це під рукою. Отримайте доступ до свого радіо MINI, відповідайте на вхідні телефонні дзвінки та увімкніть круїз-контроль, і все це не знімаючи рук з керма.

ІНФОРМАЦІЯ ТА РОЗВАГИ

СТАНДАРТНЕ РАДІО MINI.

Стандартні функції: стандартне радіо з 16.2 см/6.5-дюймовим дисплеєм, системою Bluetooth hands-free та інтерфейсом USB audio.

СИСТЕМА RADIO MINI VISUAL BOOST З ЕКРАНОМ 6,5 ДЮЙМА.

З мультимедійною системою Radio MINI Visual Boost розпочинається справжня магія. 6,5-дюймовий сенсорний дисплей зв'язує вас із зовнішнім світом за допомогою безпечних,зручних та інтуїтивно зрозумілих засобів керування на чудовому сенсорному екрані, розміщеному на передній панелі. Система також містить функцію попередження стомлення водія і відстежує його стан, аналізуючи рульове управління і, за потреби, пропонує зробити перерву шляхом сповіщення на центральному дисплеї MINI.
Управління може здійснюватись також за допомогою контролера MINI на центральній консолі.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI З 6,5-ДЮЙМОВИМ ЕКРАНОМ.

Система навігації MINI пропонує все, що може запропонувати MINI Visual Boost, а також розширює високоякісною навігацією функціонал опції Радіо MINI Visual Boost.
Система обладнана путівником з голосовим оповіщенням, стрілочним покажчиком напряму і високоякісним відображенням карти на центральному моніторі.
Управління навігаційною системою здійснюється за допомогою контролера чи за допомоги тач-скрін дисплею. Також разом із навігаційною системою MINI є можливість додаткового замовлення опції Apple CarPlay®, яка дозволяє відображати інтерфейс iPhone під час відтворення музики, прийому дзвінків, надсилання повідомлень або навігації.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI З 8,8-ДЮЙМОВИМ ЕКРАНОМ.

Чудовий 8,8-дюймовий дисплей з функцією поділу екрана на дві частини об'єднує весь функціонал системи MINI Visual Boost, і ти можеш керувати всім за допомогою сенсорного контролера MINI на центральній консолі. Ти можеш також управляти різними функціями телефону і навігації за допомогою голосового контролю, а з функцією 3D-зображення на супутниковій карті тобі завжди буде зрозуміло, куди тримати шлях. Управління навігаційною системою здійснюється за допомогою контролера чи за допомоги тач-скрін дисплею. Також разом із навігаційною системою MINI є можливість додаткового замовлення опції Apple CarPlay®, яка дозволяє відображати інтерфейс iPhone під час відтворення музики, прийому дзвінків, надсилання повідомлень або навігації.
Примітка: Замовлення тач-скрін дисплея 8.8" можливе лише у поєднанні з пакетом ‘Wired’.

СТАНДАРТНЕ РАДІО MINI.

Стандартні функції: стандартне радіо з 16.2 см/6.5-дюймовим дисплеєм, системою Bluetooth hands-free та інтерфейсом USB audio.

СИСТЕМА RADIO MINI VISUAL BOOST З ЕКРАНОМ 6,5 ДЮЙМА.

З мультимедійною системою Radio MINI Visual Boost розпочинається справжня магія. 6,5-дюймовий сенсорний дисплей зв'язує вас із зовнішнім світом за допомогою безпечних,зручних та інтуїтивно зрозумілих засобів керування на чудовому сенсорному екрані, розміщеному на передній панелі. Система також містить функцію попередження стомлення водія і відстежує його стан, аналізуючи рульове управління і, за потреби, пропонує зробити перерву шляхом сповіщення на центральному дисплеї MINI.
Управління може здійснюватись також за допомогою контролера MINI на центральній консолі.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI З 6,5-ДЮЙМОВИМ ЕКРАНОМ.

Система навігації MINI пропонує все, що може запропонувати MINI Visual Boost, а також розширює високоякісною навігацією функціонал опції Радіо MINI Visual Boost.
Система обладнана путівником з голосовим оповіщенням, стрілочним покажчиком напряму і високоякісним відображенням карти на центральному моніторі.
Управління навігаційною системою здійснюється за допомогою контролера чи за допомоги тач-скрін дисплею. Також разом із навігаційною системою MINI є можливість додаткового замовлення опції Apple CarPlay®, яка дозволяє відображати інтерфейс iPhone під час відтворення музики, прийому дзвінків, надсилання повідомлень або навігації.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА MINI З 8,8-ДЮЙМОВИМ ЕКРАНОМ.

Чудовий 8,8-дюймовий дисплей з функцією поділу екрана на дві частини об'єднує весь функціонал системи MINI Visual Boost, і ти можеш керувати всім за допомогою сенсорного контролера MINI на центральній консолі. Ти можеш також управляти різними функціями телефону і навігації за допомогою голосового контролю, а з функцією 3D-зображення на супутниковій карті тобі завжди буде зрозуміло, куди тримати шлях. Управління навігаційною системою здійснюється за допомогою контролера чи за допомоги тач-скрін дисплею. Також разом із навігаційною системою MINI є можливість додаткового замовлення опції Apple CarPlay®, яка дозволяє відображати інтерфейс iPhone під час відтворення музики, прийому дзвінків, надсилання повідомлень або навігації.
Примітка: Замовлення тач-скрін дисплея 8.8" можливе лише у поєднанні з пакетом ‘Wired’.

БЕЗПЕКА

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЯГИ І СТАБІЛЬНОСТІ.

Динамічний контроль тяги (DTC) забезпечує найкращий привід на всіх поверхнях, навіть слизьких або піщаних. DSC робить MINI більш проворним. Якщо ви відхиляєтеся від курсу, інтелектуальні датчики це виявляють. Завдяки ретельно відкаліброваній системі гальмування, в якій до окремих коліс застосовується додаткова сила, якщо це необхідно, ваш MINI проходить повороти ще більш динамічно та з легкістю вписується в криві.

АКТИВНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВІД ПЕРЕКИДАННЯ.

Ваша безпека ― понад усе. Тому кожний автомобіль моделі Кабріолет MINI обладнаний невидимою захисною штангою, яка піднімається за долю секунди та дає вам та вашим пасажирам додатковий захист голови під час аварії з перекиданням. Її змонтовано за сидіннями та акуратно закрито елегантними накладками кольору Matt Black. Разом із жорсткою конструкцією кузова та міцними рамами ця система захисту створює безпечний відсік для людей на випадок перекидання автомобіля.

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЯГИ І СТАБІЛЬНОСТІ.

Динамічний контроль тяги (DTC) забезпечує найкращий привід на всіх поверхнях, навіть слизьких або піщаних. DSC робить MINI більш проворним. Якщо ви відхиляєтеся від курсу, інтелектуальні датчики це виявляють. Завдяки ретельно відкаліброваній системі гальмування, в якій до окремих коліс застосовується додаткова сила, якщо це необхідно, ваш MINI проходить повороти ще більш динамічно та з легкістю вписується в криві.

АКТИВНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВІД ПЕРЕКИДАННЯ.

Ваша безпека ― понад усе. Тому кожний автомобіль моделі Кабріолет MINI обладнаний невидимою захисною штангою, яка піднімається за долю секунди та дає вам та вашим пасажирам додатковий захист голови під час аварії з перекиданням. Її змонтовано за сидіннями та акуратно закрито елегантними накладками кольору Matt Black. Разом із жорсткою конструкцією кузова та міцними рамами ця система захисту створює безпечний відсік для людей на випадок перекидання автомобіля.

НЕВИДИМИЙ ГІД.

Асистент водіння MINI (MINI Driving Assistant) виконує роль додаткової пари очей, які роблять водіння ще безпечнішим і комфортнішим. Постійно стежить за вулицями камера систем попередження про пішоходів та запобігання зіткненню. Вона активує гальмо, якщо виявляє неминучу небезпеку. Система розпізнавання   дорожніх знаків вказує поточні обмеження швидкості та зони заборони обгонів.

Модель, показана у відео – це MINI 3 двері.

РІВНІ ДИЗАЙНУ

SALT.

Дайте волю мистецтву додавання приправ в дизайн. Перетворіть свій хетчбек на щось особливе ― додайте йому дизайну рівня Salt. Він включає в себе велюрові килимки для підлоги в упаковці для зберігання, бортовий комп'ютер та опції внутрішнього освітлення, які вражають, такі як вітальне світло, лампи для читання та добре освітлені дзеркала. Додайте солоних приправ сьогодні.

PEPPER.

Дизайн рівня Pepper надає вам на вибір цікаві додаткові аксесуари, які додають ще більше смаку вашому MINI. Він дає вам все, що є у дизайні рівня Salt, плюс деякі розумні доповнення, такі як спортивне шкіряне кермо, а також датчик дощу, який автоматично налаштовує ваші склоочисники та передні фари.

CHILI.

Чудові доповнення рівня Chili додають приємних гострих ноток вашому авто MINI, вашому керуванню та навіть вашому любовному життю, чи що там про нього подейкують. Ви можете зробити свій MINI більш привабливим за мить за допомогою нових естетичних сплавів, поліпшеної оббивки та світлодіодних передніх фар ― не кажучи вже про спортивні сидіння у передній частині та спортивне шкіряне кермо, які додають відчуття перегонового треку.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Ось як ви можете дійсно приправляти за допомогою дивовижної зброї та оголошувати про свою присутність скрізь, куди їдете. Ви отримуєте всі престижні та зручні особливості дизайну рівня Chili. Це дає вам найповніше втілення спортивного стилю, елементами якого, зокрема, є задній спойлер John Cooper Works, кермо, аеродинамічний комплект для кузова та 18-дюймові двоколірні колісні диски. Крім того, він включає повний пакет MINI Excitement Pack, спортивні прилади та засіб аналізу для поліпшення ваших водійських умінь і точності.

SALT.

Дайте волю мистецтву додавання приправ в дизайн. Перетворіть свій хетчбек на щось особливе ― додайте йому дизайну рівня Salt. Він включає в себе велюрові килимки для підлоги в упаковці для зберігання, бортовий комп'ютер та опції внутрішнього освітлення, які вражають, такі як вітальне світло, лампи для читання та добре освітлені дзеркала. Додайте солоних приправ сьогодні.

PEPPER.

Дизайн рівня Pepper надає вам на вибір цікаві додаткові аксесуари, які додають ще більше смаку вашому MINI. Він дає вам все, що є у дизайні рівня Salt, плюс деякі розумні доповнення, такі як спортивне шкіряне кермо, а також датчик дощу, який автоматично налаштовує ваші склоочисники та передні фари.

CHILI.

Чудові доповнення рівня Chili додають приємних гострих ноток вашому авто MINI, вашому керуванню та навіть вашому любовному життю, чи що там про нього подейкують. Ви можете зробити свій MINI більш привабливим за мить за допомогою нових естетичних сплавів, поліпшеної оббивки та світлодіодних передніх фар ― не кажучи вже про спортивні сидіння у передній частині та спортивне шкіряне кермо, які додають відчуття перегонового треку.

JOHN COOPER WORKS CHILI.

Ось як ви можете дійсно приправляти за допомогою дивовижної зброї та оголошувати про свою присутність скрізь, куди їдете. Ви отримуєте всі престижні та зручні особливості дизайну рівня Chili. Це дає вам найповніше втілення спортивного стилю, елементами якого, зокрема, є задній спойлер John Cooper Works, кермо, аеродинамічний комплект для кузова та 18-дюймові двоколірні колісні диски. Крім того, він включає повний пакет MINI Excitement Pack, спортивні прилади та засіб аналізу для поліпшення ваших водійських умінь і точності.

MINI YOURS

ПРОГРАМА MINI YOURS: ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІСТІВ.

Програма MINI Yours пропонує вам фантастичні можливості налаштування вашого автомобіля для відображення в ньому власного стилю за допомогою матеріалів найвищої якості та стильного дизайну. Від зовнішніх лакофарбних покриттів, легкосплавних колісних дисків та кольорів салону до найвишуканішої оббивки ― ви маєте практично безмежні варіанти, щоб зробити ваш MINI унікальним творінням, створеним за індивідуальним замовленням. Просто дайте волю своїй уяві.

ВИТОНЧЕНІСТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

У MINI матеріали, безумовно, важливі. Наша традиція індивідуального налаштування та увага до деталей є рушійною силою кожної опції Mini Yours, яку ми пропонуємо. І оббивка сидінь ― це один фантастичний спосіб надати вашому MINI унікального шарму на замовлення. Ми ретельно відібрали найкращу шкіру зі шліфованою поверхнею ― і все це виготовлено з розкішними прикрасами, такими як ткана або плетена обшивка, які доповнюють захоплення від майстерного виробу. Класика.

КЕРМО ― ОЗНАКА ВИСОКОГО КЛАСУ.

Програма MINI Yours ― це матеріали найвищої якості, стильний дизайн і точна майстерність. Для вашого спортивного шкіряного керма MINI була ретельно підібрана шкіра особливо високої якості. Майстерну роботу підкреслено виразними деталями, такими як виконані вручну стібки прошивки контрастного алюмінієвого кольору.

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Маємо три нові види поверхонь для вашої передньої панелі та панелей дверей. Dark Cottonwood надає сучасного акценту класичному вигляду. Fiber Alloy ― оригінальне алюмінієве покриття, прикрашене тонким візерунком деревини черешні, що нагадує англійський твід. Off White, натхненням для якого служив англійський твердий фарфор, надає салону особливої нової елегантності.

ПРОГРАМА MINI YOURS: ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІСТІВ.

Програма MINI Yours пропонує вам фантастичні можливості налаштування вашого автомобіля для відображення в ньому власного стилю за допомогою матеріалів найвищої якості та стильного дизайну. Від зовнішніх лакофарбних покриттів, легкосплавних колісних дисків та кольорів салону до найвишуканішої оббивки ― ви маєте практично безмежні варіанти, щоб зробити ваш MINI унікальним творінням, створеним за індивідуальним замовленням. Просто дайте волю своїй уяві.

ВИТОНЧЕНІСТЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ.

У MINI матеріали, безумовно, важливі. Наша традиція індивідуального налаштування та увага до деталей є рушійною силою кожної опції Mini Yours, яку ми пропонуємо. І оббивка сидінь ― це один фантастичний спосіб надати вашому MINI унікального шарму на замовлення. Ми ретельно відібрали найкращу шкіру зі шліфованою поверхнею ― і все це виготовлено з розкішними прикрасами, такими як ткана або плетена обшивка, які доповнюють захоплення від майстерного виробу. Класика.

КЕРМО ― ОЗНАКА ВИСОКОГО КЛАСУ.

Програма MINI Yours ― це матеріали найвищої якості, стильний дизайн і точна майстерність. Для вашого спортивного шкіряного керма MINI була ретельно підібрана шкіра особливо високої якості. Майстерну роботу підкреслено виразними деталями, такими як виконані вручну стібки прошивки контрастного алюмінієвого кольору.

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ.

Маємо три нові види поверхонь для вашої передньої панелі та панелей дверей. Dark Cottonwood надає сучасного акценту класичному вигляду. Fiber Alloy ― оригінальне алюмінієве покриття, прикрашене тонким візерунком деревини черешні, що нагадує англійський твід. Off White, натхненням для якого служив англійський твердий фарфор, надає салону особливої нової елегантності.

ЗДІЙСНИ ТЕСТ-ДРАЙВ СЬОГОДНІ.