КОНЦЕПТ MINI CLUBMAN

КОНЦЕПТ MINI CLUBMAN

ДЖЕНТЛЬМЕН MINI

Новий концепт MINI Clubman вийшов довшим, ширшим і інноваційнішим, ніж будь-коли. У ньому кожній деталі приділяється набагато більше уваги. Багата комплектація, висока якість виконання і вражаюча універсальність перетворюють MINI Clubman в автомобіль на всі випадки життя.

У НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ.

Концепт MINI Clubman хороший не тільки собою: зовнішній вигляд лише відображає функціональну сторону автомобіля. Він став ще просторіше, отримавши чотири бічні двері і фірмові розпашні стулки багажника. Завдяки розумним рішенням цей MINI готовий прийняти будь-який виклик. Це той випадок, коли краса наповнена змістом.
ВІДКРИЙСЯ СВІТУ
СТОВІДСОТВОВА ВПІЗНАВАНІСТЬ
ЕФЕКТНА ВНУТРІШНЯ ОБРОБКА
КОМФОРТ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ВІДКРИЙСЯ СВІТУ

Характер концепту MINI Clubman наочно демонструють двері його багажника. Широкі і потужні, вони графічно обрамляють задню частину кузова і елегантно підкреслюють витягнуті по горизонталі задні ліхтарі - ефектну фінальну крапку в дизайні кузова.

СТОВІДСОТВОВА ВПІЗНАВАНІСТЬ

У концепті Clubman миттєво впізнається стиль MINI. Настільки знайомі риси, як шестикутна решітка радіатора, повторювачі сигналів повороту, чорна смуга скління і круглі фари нікуди не поділися. Навпаки, вони стали ще ефектніше.

ЕФЕКТНА ВНУТРІШНЯ ОБРОБКА

У салоні концепту MINI Clubman увагу до себе відразу привертає оброблена шкірою передня панель. Тут кожен елемент - свідоцтво якості. А якщо потрібні додаткові ефекти, подивіться на чорну верхню частину передньої панелі, і вам здасться, що вона парить в повітрі. Це відчуття магії посилюється розсіяним освітленням. Автомобіль не просто чудовий сам по собі. Він створює власну атмосферу.

КОМФОРТ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Салон налічує п'ять повноцінних сидінь, тому всім пасажирам в ньому так само зручно, як і водієві. Сидіння оббиті м'якою шкірою блакитного, червоного або чорного кольору. Декоративні елементи темно-сріблястого кольору розставляють елегантні акценти, а тканини експресивних забарвлень Tweed Grey і Black Twill красиво контрастують з класичними матеріалами - деревом і шкірою.

НАПРУЖУЮЧИ УЯВУ

Додаткові 26 сантиметрів дають відчутну різницю! Збільшений в довжину кузов концепту Clubman надає безпомилково впізнаваючому характеру MINI ще більше шарму. Люди все так само обертаються йому вслід - тільки дивляться ще довше.