MINI SUPERLEGGERA <br />VISION

MINI SUPERLEGGERA
VISION

ЦЕПТКАР ІЗ САМОГО ПОЧАТКУ.

Ти просто знаєш, що якщо взяти найкраще від британського та змішати його з кращою італійською майстерністю та дизайном, то в результаті вийде шедевр. Підтвердженням цьому є створення сенсаційного проекту MINI Supperleggera. Насправді, у цього автомобіля є багато чого: відпадна зовнішність, приголомшлива динаміка та провідні технології, все в одному. Пощастило ж йому.

MINI. ТІЛЬКИ НЕ ТАКИЙ, ЯКИМ ТИ ЙОГО ЗНАЄШ.

А тепер дещо зовсім інше - бачення MINI в якості класичного спідстера. Достатньо одного погляду, щоб зрозуміти, що цей концепткар - сама сутність веселого водіння. Витягнутий капот, подовжена колісна база та короткі звиси, все це викликає в тобі ті щасливі почуття. які міфцно асоціюються з класичним британським родстером. Виготовлений вручну та побудоований на легкому каркасі з алюмінієвих трубок. Згладжені лінії проходять по всій машині від переду і до самих кінчиків задньої частини.
 ЗНАЙОМЕ ОБЛИЧЧЯ.
 ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ.
 ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР.
 ЗУХВАЛИЙ СОЮЗ.
 КРАСА "БУЛЬДОГА".

ЗНАЙОМЕ ОБЛИЧЧЯ.

У дизайні цього автомобіля присутні фірмові знаки, такі як культові круглі фари, шестигранна решітка, а також звчині смуги на капоті. Для стоврення яскравої нової зовнішності цього авто ми використовували елементи, які ми знаємо та любимо.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ.

Елементи екстер'єру та інтер'єру невимушено поєднуються в бездоганному стилі, де мінімалізм допомагає уникнути непотрібного. Елегантне у своїй простоті 3-спицеве кермо демонструє традиційні методи конструювання, в той час як надсучасні сенсорні елементи керування є прикладами новітніх методик. Але і той, й інший визнають, що навіть найчудовіший дизайн не має відволікати тебе від фантастичного водіння.

ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР.

Італьянський стиль та ручна робота прикрашають кожну деталь автомобіля. Роблячи, тим самим, кожен елемент не тільки приємним на вигляд, але і на дотик. У Superleggera дійсно дещо знають про використання високоякісних матеріалів. Вони займаються цим з 1926 року. Для створення автомобіля залучається висококваліфікований майстер, який використовує у своїй роботі заздалегіть замовлені клієнтом матеріали, включно з алюмінієвими сплавами та шкірою.

ЗУХВАЛИЙ СОЮЗ.

MINI Superleggera має всі ознаки, які підкреслюють британське походження концепткару. Але, в той же час, об'єднує функціональність та символічність унікальним та незаяложеним способом. А саме використання LED технологій для посиленгня технічної досконалості цього майбутнього класичного автомобіля.

КРАСА "БУЛЬДОГА".

MINI не буде MINI без захлоплюючої картингової їзди. А очікувана маневреність забезпечується фірмовим "бульдоговським" положенням, яке ніби підштовхує колеса чітко в поворот.

Минуле, познайомся з Майбутнім.

Звичайно, концепткар MINI Superleggera віддає шану золотому віку автомобілів, але його розум твердо націлений на майбутнє. Де центром всього будуть передові технології, в основі яких полягає електроенергія. Всередині автомобіля традиційні дерево та шкіра футуристично поєднуються з алюмінієм для створення кращого ефекту. А MINI Centre Information розміщений на єдиному алюмінієвлому листі. Подальші посилання на британську автомобільну спадщину зберігаються з повагою та італійським своєрідством.