ВПЕВНЕНИЙ ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ ЗА КЕРМОМ MINI.

ПЕРЕВІРКА АВТОМОБІЛЯ ПЕРЕД ЗАВЕРШЕННЯМ ГАРАНТІЇ. 

Де б ти не подорожував зі своїм MINI протягом останніх двох років – чи то по гірським серпантинам, чи то насолоджуючись чудовими краєвидами під час міжміських подорожей, або просто добираючись щодня на роботу – ми сподіваємось, що кожен подоланий кілометр таких поїздок був для тебе таким же захоплюючим, як і досвід керування протягом першого дня.

Для того, щоб ти і надалі впевнено почувався зі своїм MINI у будь-якій ситуації, пропонуємо тобі прийняти участь в Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» на безоплатній основі, якщо строк дії дволітньої гарантії твого MINI наближається до завершення.

  • Спеціалісти сервісу MINI перевірять, чи на автомобілі немає будь-яких несправностей, які можуть бути усунуті по гарантії, і, якщо так, виконають ремонт по гарантії безоплатно для тебе. 
  • Спеціалісти сервісу перевірять також деталі, що впливають на безпеку руху (зокрема, стан амортизаторів, гальмівну систему та систему освітлення автомобіля), а також рівні рідин (наприклад, оливи двигуна, охолоджуючої рідини тощо).

Підготуй свій MINI до початку нової віхи його життя протягом наступних років. 

Записуйся на участь в Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» на безоплатній для тебе основі вже сьогодні.