ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ MINI.

ОРИГІНАЛЬНІ
ЗАПЧАСТИНИ MINI.

ОРИГІНАЛЬНІ АКУМУЛЯТОРИ MINI.

Заряджаються в два рази швидше звичайних кальцієвих акумуляторів, довше служать і не вимагають обслуговування. Оригінальні акумулятори MINI ідеально підходять до твого MINI за всіма параметрами.

ОРИГІНАЛЬНІ ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ MINI.

Спеціальне поєднання матеріалів гарантує високу міцність, теплопровідність і довговічність. Оригінальні гальмівні диски MINI забезпечують відмінне гальмування і високий рівень комфорту.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ПАЛИВНИЙ ФІЛЬТР MINI.

Розроблений з якісних матеріалів, фільтр був протестований на здатність витримувати високий тиск всередині двигунів MINI. Оригінальний паливний фільтр MINI сприяє підтримці відмінного стану і високої паливної ефективності двигуна.

ОРИГІНАЛЬНИЙ МІКРОФІЛЬТР MINI.

Фільтр з елементом, що фільтрує з наелектризованого флісу і активованого вугілля, очищає повітря, що надходить в салон, від шкідливих газів і частинок пилу розміром до 5 мікрометрів.

Оригінальні гальмівні колодки MINI.

Ідеально підходять до твого MINI, забезпечують відмінне гальмування і повільніше зношуються, що збільшує термін їх служби.

Оригінальний масляний фільтр MINI.

Брудне масло збільшує витрату палива і може заподіяти двигуну значної шкоди. Оригінальний масляний фільтр MINI гарантує його чистоту.

Оригінальні щітки MINI.

Повторюють контури скла. Чудово очищають скла і не погіршують аеродинаміку автомобіля. Не залишають розводів. Розраховані більш ніж на 300 годин експлуатації.

Оригінальні свічки запалювання MINI.

При їзді по автомагістралі свічки запалювання видають більше 70 іскор в секунду. Точна робота системи запалювання під контролем електронної системи управління двигуном є важливою умовою комфортної їзди.

Оригінальний повітряний фільтр MINI.

Ці фільтри, кожен з яких був розроблений для конкретного двигуна MINI, мають ступінь очищення до 99% і ресурс від 60 до 100 тисяч кілометрів. З оригінальним повітряним фільтром MINI твоєму двигуну не доведеться ковтати пил на дорогах.