ВІЧНО ЮНИЙ.

MINI СЕРВІС 4+

Хороша спортивна форма зберігає молодість - і людей, і автомобілів. Для цього у MINI діє служба MINI Сервіс 4+ - програма технічного обслуговування для вічної молодості.

450 000 км - і що? Твій MINI був розроблений і побудований для неймовірних пригод та навіть для таких відстаней. Зараз йому потрібен професійний догляд з використанням останніх розробок MINI за розумною ціною і з використанням тільки оригінальних запчастин MINI. Це гарантує отримання справжнього драйву незалежно від пробігу та року випуску.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ:

-20% НА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ БАЗОВОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ СТАРШЕ 4Х РОКІВ.

ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ MINI.

Доведено, що технічне обслуговування та догляд MINI вносять найбільший внесок у підтримання цінності твого авто. Вони забезпечують бездоганну роботу і типові для MINI характеристики, незалежно від пробігу. І ти неодмінно помітиш позитивну різницю, коли справа дійде до продажу автомобіля. MINI Сервіс 4+ означає: платите менше зараз, щоб отримати більше пізніше.

MINI пропонує широкий спектр привабливих пропозицій і послуг, спеціально розроблених для автомобілів старше чотирьох років. Перед початком роботи усі твої вимоги уточнюються з консультантом з обслуговування.

Ти можеш бути впевнений, що будуть виконані тільки найнеобхідніші роботи. Ти отримаєш точний прайс-лист на необхідні запчастини і час на виконання робіт.

Навіть через 15 років після закінчення виробництва певної моделі твій партнер MINI все ще володіє знаннями і ресурсами, необхідними для бездоганного ремонту твого MINI.

* Акція дає можливість отримання зазначених вище знижок на оливу та запчастини MINI (з переліком оливи та запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах MINI). Акція діє в офіційній дилерській мережі MINI в Україні з 21.06.2021 до 31.12.2021 включно. Умови дії знижок та чи підпадає твій автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів сервісу дилерського центру "Бавария Моторс". Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. Компанія "Бавария Моторс", офіційний дилер MINI в місті Харкові та Харківській області, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.