ДЛЯ ОБРАНИХ.

НОВИЙ MINI JOHN COOPER WORKS GP.1
АВТОМОБІЛЬ ДОСТУПНИЙ НА ПОЧАТКУ 2020 РОКУ

ОБМЕЖЕНА
КІЛЬКІСТЬ

Випуск нового MINI John Cooper Works GP обмежений всього 3000 екземплярами по всьому світу. Якщо ти побачив його надзвичайно впевнений, потужний силует на вулиці - швидше за все, ти запізнився.

Доступний 2020.

ПОНАД 300 К.С.

Використовуй потенціал 2,0-літрового чотирициліндрового двигуна з турбонаддувом на повну. Після того, як ти сядеш за кермо нового MINI John Cooper Works GP, повороти на дорозі вже ніколи не будуть такими ж.
Доступний 2020.2

ГОСТРІ ВІДЧУТТЯ НА МЕЖІ.

Найшвидший, найпотужніший з коли-небудь створених MINI був розроблений для азарту і високих швидкостей. Виходити за рамки і розширювати кордони - це те, що вкоренилося в нашій ДНК. Наша команда дизайнерів та інженерів довела справу до межі і створила цей унікальний автомобіль для гоночної траси.

Примітки

1 MINI John Cooper Works GP

Споживання палива у змішаному циклі : 8,0-7,0 л/100 км

Викиди CO2 у змішаному циклі: 182-160 г/км

Модель ще не доступна (предсерійне виробництво). Ці дані є оціночними значеннями, які ще не були офіційно підтверджені. Можливі зміни.

2 Показані значення витрат палива та викидів CO2 розраховуються відповідно до методу вимірювання, встановленого Європейським Регламентом (ЄС) 715/2007 у версії, що застосовується на момент ухвалення.

Показані діапазони враховують відмінності у вибраних розмірах коліс та шин. Значення вже засновані на новому циклі тестування WLTP і були переведені назад у NEDC-еквівалентні значення з метою порівняння.

Подальша інформація щодо офіційного споживання палива та офіційних викидів СО2 нових легкових автомобілів може бути знайдена у "Leitfaden über Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen" [Керівництво щодо споживання палива, викидів CO2 та споживання енергії новими легковими автомобілями], який доступний в усіх точках продажу DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, та на сайті https://www.dat.de/co2/.