Назад у майбутнє: класичний Mini став електричним.

Світова прем'єра Mini Electric, яка відбулась на Міжнародному автосалоні у Нью-Йорку 2018, - це не тільки чергове підтвердження прихильності бренду MINI ідеї створення електрифікованого транспорту, а й початок нового життя легендарної моделі Mini.

Електрична версія класичного Mini поєднує у собі впізнаваний образ найулюбленішого в усьому світі компактного автомобіля і передові технології для міської мобільності майбутнього. Завдяки унікальній моделі бренд MINI голосно заявляє про намір зберегти свій яскравий характер і підтримувати інноваційні розробки, спрямовані на максимальне зниження викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Класичний автомобіль Mini в електричній варіації - результат уявної подорожі у часі технічних фахівців MINI, які поклали початок ще одному розділу в історії моделі. Один з найпопулярніших автомобілів другої половини 20 століття тепер стане справжнім послом доброї волі у питаннях екологічної обізнаності та відповідальної мобільності майбутнього.

Класичний Mini Electric стане єдиним у своєму роді. Основою для нової моделі послужив ретельно перероблений образ класичного Mini Cooper. Незвичайне червоне оформлення кузова автомобіля яскраво контрастує з білим дахом і характерними смугами на капоті, а також жовтим логотипом MINI Electric, розташованим на передній частині кузова і маточинах коліс. Електричний автомобіль відповідає високим стандартам бренду як у питанні дизайну, так і технічної складової. Потужний електричний мотор ще більше підсилює картингові відчуття при управлінні автомобілем, завдяки яким «маленький британець» здобув світову популярність.

Міське електромобільне середовище незабаром поповниться іншим новим учасником - абсолютно новою моделлю бренду MINI, що відрізняється незрівнянної харизмою, індивідуальним стилем і динамічним характером. Концепт MINI Electric був представлений на Міжнародному автосалоні 2017 у Франкфурті і є першим електричним автомобілем MINI, серійна версія якого вийде у світ в 2019 році, у 60 річницю появи класичного Mini. Повністю електричний транспортний засіб знаходиться у стадії активної розробки. Вперше воно буде побудовано на платформі 3-дверного MINI на заводі MINI в Оксфорді.

«Британець» MINI знову і знову доводить свою роль першопрохідника у сфері відповідальної мобільності. У 2008 році компанія представила інноваційний MINI E, створений на основі попередньої версії сучасного 3-дверного MINI. Понад 600 примірників були виведені на дороги в усьому світі, завдяки чому вдалося зібрати дані про повсякденне використання електрокарів. На основі цих досліджень у 2013 році був розроблений BMW i3, який мав приголомшливий успіх серед шанувальників баварського концерну (середня споживана потужність - 13,6 - 13,1 кВт / 100 км, середній рівень викиду СО2 - 0 гр / км).

MINI зробив ще один крок назустріч електромобільності, представивши першу гібридну модель з технологією plug-In - MINI Cooper SE Countryman ALL4 (середня витрата палива - 2,1 - 2,3 л / 100 км, середня споживана потужність - 13,2 - 14 кВт / 100 км, середній рівень викидів CO2 - 49 - 52 г / км). Її силова установка, що складається з двигуна внутрішнього згоряння і електромотора, у парі з інтелектуальною гібридною системою повного приводу розвиває максимальну потужність у 224 к.с. Універсальна п'ятидверна модель у сегменті преміальних компактних автомобілів гарантує задоволення за кермом у будь-яких дорожніх умовах. Швидке прискорення автомобілю забезпечує одночасна робота відразу двох двигунів, а при русі виключно на електротязі максимальна швидкість дорівнює 125 км / ч. Таким чином, MINI Cooper S E Countryman ALL4 робить значний внесок в успішний розвиток BMW Group на ринку електромобілів.