ЯК ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI АДАПТУЄТЬСЯ ДО ВАШОГО СТИЛЮ ВОДІННЯ.

Майбутнє – світле та електричне. Але якщо ви все ще не впевнені, ось кілька переконливих способів пристосуватися до вашої рутини та способу керування автомобілем. Прийміть електричне майбутнє.

232 КМ

Запас ходу (WLTP)

2,5 ГОДИНИ

Стан заряджання – 80% (11 кВт, змінний струм)

32,6 КВТ•ГОД

Ємність батареї (номінальна – 28,9 кВт•год)

35 ХВИЛИН

Стан заряджання – 80% (50 кВт, змінний струм)

50 КВТ

Створений для швидкого заряджання із CCS

3,7 КВТ

Стандартний кабель входить до комплектації

ПОЧНІТЬ НОВИЙ ДЕНЬ ПОВНІСТЮ ЗАРЯДЖЕНИМ.

1 нічне заряджання

1 тижнева поїздка

НОВИЙ РИТМ ЖИТТЯ.

У той момент, коли ви почнете їздити на повністю електричному MINI, ви не тільки отримаєте задоволення від водіння, плавного потужного прискорення та тихої роботи електродвигуна. Повністю електричний MINI відкриває для вас абсолютно нову рутину та стиль життя. Зрештою, ви можете «заправитися» потрібним вам «пальним», коли захочете, і зробити це все можна вдома.

ЗАРЯДЖАЙТЕ ВДОМА.

Вам не потрібна жодна складна інсталяція або пристрій для заряджання вдома. Все, що вам потрібно зробити, це підключитися до будь-якої звичайної побутової розетки 230 В (SchuKo), а потім розслабитися.

Наші опитування показують, що в середньому приміські жителі використовують менше 20% батареї MINI Cooper SE на день. Навіть якщо ви використовуєте звичайну домашню електричну розетку, ці 20% заряджаються приблизно за 3 години. Стандартний зарядний кабель і адаптер, звичайно ж, входять до комплектації вашого нового повністю електричного MINI.

За допомогою додаткового кабелю Mode 3 ви можете заряджати батарею в будь-якому місці.

ВИ МОЖЕТЕ ЦЕ РОБИТИ ПІД ЧАС СНУ.

Ви можете нарешті мати все це. Прокиньтеся повністю відпочившим вранці з «повним баком», і почніть день з повним зарядом енергії.

Як і у випадку з мобільним телефоном, ви можете під'єднати повністю електричний MINI до домашньої розетки на ніч, і він повністю зарядиться (близько 15 годин).

Якщо ви паркуєтесь на підземній автостоянці, ви можете запитати свого орендодавця, чи можна встановити звичайну розетку SchuKo для вашого паркувального місця.

КОРИСНО ЗНАТИ.

Один цікавий факт полягає в тому, що оскільки домашня електрика оплачується за кіловат/годину, з фінансової точки зору для вас не має значення, як ви заряджаєте свій MINI – швидше або повільніше.

СТІНА ЕНЕРГІЇ.

Хоча ви завжди можете використовувати стандартний зарядний кабель вдома або під час поїздки, MINI Wallbox преміум-якості пропонує вам зручну та швидку альтернативу для щоденного заряджання вдома.

Звичайно, цифри можуть відрізнятися, але виділене 3-фазне 11-кіловатне підключення до Wallbox, як правило, прискорює зарядку в 3 рази. Таким чином, ваш повністю електричний MINI може бути повністю заряджено за приблизно 3,5 години.

Щоб встановити Wallbox, вам знадобиться кваліфікована допомога електрика-спеціаліста. Якщо ви зацікавлені у встановленні MINI Wallbox, ми будемо раді допомогти вам знайти такого фахівця у вашому регіоні.

ЗАПАРКУЙТЕ ЙОГО. ЗАРЯДІТЬ ЙОГО.

ДО 20 РАЗІВ ШВИДШЕ (із 50-кіловатним зарядним пристроєм з постійним струмом)

0 ВИТРАЧЕНОГО часу.

ЗАРЯДЖАННЯ ДАЛЕКО ВІД ДОМІВКИ.

Як би ми не любили їздити на нашому MINI, нам все ще доводиться паркувати його час від часу не вдома – і так зазвичай більшу частину дня.

КОРИСТУЙТЕСЯ СВОЇМ ПАРКУВАЛЬНИМ ЧАСОМ ПОДВІЙНО.

З повністю електричним MINI ви можете ефективно використовувати цей час, користуючись постійно зростаючою кількістю зарядних станцій на громадських парковках.

Все більше супермаркетів, торгових центрів і меблевих магазинів пропонують безкоштовне користування своїм змінним і постійним струмом, зарядними станціями або потрійними зарядними пристроями на своїх паркувальних майданчиках. Все більше готелів також прагнуть до того, щоб їх сприймали екологічно чистішими та докладають більше зусиль для розміщення гостей на електромобілях. Деякі багатоповерхові автостоянки також пропонують електричні паркувальні місця без додаткової плати.

ГНУЧКА ТА ЧИСТА ЕНЕРГІЯ.

Ви можете заряджати повністю електричний MINI спеціальним кабелем Mode 3 на громадських зарядних станціях потужністю 11 кВт.

Деякі громадські зарядні станції оснащені як змінним струмом (AC) з роз'ємом Type 2, так і постійним струмом (DC**) з роз'ємом CCS, який дає вам до 50 кВт електроенергії.

Чи знаєте ви, що громадська зарядна інфраструктура в Німеччині забезпечена 100% екологічно чистою або відновлюваною енергією?

ПОТУЖНІСТЬ = РОБОТА/ЧАС.

Якщо у вас є місце для паркування на роботі, ваш роботодавець може подумати про те, щоб налаштувати заряджання для вас і ваших колег. Застосовуються ті самі умови, що і при заряджанні вдома. Якщо ви припаркувалися на більш тривалий період, високовольтне з'єднання не потрібне. Все, що вам потрібно – це стандартна розетка SchuKo, щоб ви могли почати свій шлях додому із повністю зарядженою батареєю.

Висока зарядна потужність, що забезпечується комбінованою системою заряджання (CCS), використовується для заряджання для великих відстаней.

КУДИ Б ВИ НЕ ПОЇХАЛИ.

100% Огляд.


 Можливості заряджання.

ЕЛЕКТРИКА Є СКРІЗЬ.

Якщо ви відправляєтеся на вихідні або в гості до друзів в інше місто, ваш повністю електричний MINI не може бути краще обладнано.

СУМІСНІСТЬ = ПОВНА ГНУЧКІСТЬ.

Завдяки роз'ємам, сумісним з Type 2 і CCS, ви володієте повною гнучкістю та можете використовувати переваги будь-якої зарядної станції.

Поєднання розрахованої на практиці зарядної ємності та стабільних характеристик заряджання вашого MINI гарантує, що ви можете різними способами дістатися до пункту призначення – і завжди мати кілька варіантів заряджання в межах досяжності.

КОЖНА ПОДОРОЖ СТАНЕ ВІДКРИТТЯМ.

Якщо ви віддаєте перевагу більш детальному маршруту, існує безліч додаткових інструментів, що надаються постійно зростаючою електромобільною спільнотою, щоб допомогти вам з вашими розрахунками – наприклад, ідеальна швидкість їзди або найшвидший маршрут.

БЕЗЛІЧ СПОСОБІВ ЗАОЩАДИТИ.

0 ОБСЛУГОВУВАНЬ 8-річна гарантія на систему приводу.

0 CO2 локальні викиди.

ДОПОМАГАЮЧИ РЯТУВАТИ ЗЕМЛЮ ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ЗЕКОНОМИТИ.

Електромобільність може принести користь навколишньому середовищу та справити позитивний вплив на ваш гаманець – якщо все зроблено правильно.

НИЗЬКИЙ СТУПІНЬ ЗНОШУВАННЯ.

Повністю електрична система приводу MINI складається з набагато меншої кількості робочих частин, ніж двигун внутрішнього згоряння. Це означає, що з часом буде менше деталей, які потребуватимуть ремонту або заміни.

РЕКУПЕРАЦІЯ ГАЛЬМІВНОЇ ЕНЕРГІЇ.

Ваш повністю електричний MINI перетворює енергію гальмування на електрику, використовуючи свій двигун як генератор, який кожен раз, коли ви вповільнюєте рух, передає енергію назад у батарею.

Це так зване рекуперативне гальмування також зберігає дискові гальма та запобігає утворенню дрібних частинок пилу, викликаних зношуванням гальмівних дисків.

ДОБРЕ ДЛЯ ВАШОГО ГАМАНЦЯ.
ІДЕАЛЬНО ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.

За допомогою простих розрахунків ви можете зрозуміти, скільки викидів CO2, пального та витрат на обслуговування ви можете уникнути при річному пробігу 15 000 км порівняно з бензиновим двигуном.

Умови: 

  1. За поточними цінами на бензин і кВт•год.
  2. Електромобілі отримують податкові пільги.
  3. Повністю електричний MINI заряджається у громадських місцях або вдома з використанням 100% відновлюваної енергії – бензин виділяє близько 2,32 кг CO2 на літр.

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ: 

780 літрів/рік

16 повних баків

прибл. 1200 €1

+ прибл. 260 € додаткових витрат 1 460 €/рік

1800 кг3 CO2

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI: 

2150 кВт•год/рік

58 циклів заряджання

прибл.560 €1

+ прибл. 120 €2 додаткових витрат 680 €/рік 

0 кг3 CO2

 


ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ПИТАННЯ.

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

ЯК МЕНІ ВСТАНОВИТИ WALLBOX?

Для правильної інсталяції MINI Wallbox ми рекомендуємо скористатися нашою службою встановлення. Просто запишіться на цю послугу у свого партнера MINI разом з MINI Wallbox Essential. Наш офіційний партнер зі встановлення (Deutsche Telekom Technischer Service GmbH) потім візьме на себе всі консультації, встановлення та введення в експлуатацію.

Якщо для підключення зарядної станції потрібна додаткова робота, кваліфікований електрик з радістю надасть вам індивідуальну та зрозумілу пропозицію.

Короткий огляд переваг: 

  • Перевірка вимог до електричних з'єднань у вашій власності.
  • Рекомендація відповідних місць для встановлення залежно від ситуації на вашій особистій парковці.
  • Встановлення, підключення та запуск в обраному вами місці інсталяції (включно з прокладкою проводки для зовнішнього монтажу до 2 м).
  • Інструктаж щодо процесу заряджання.
  • Гарантія 24 місяці.

ЯКІ ВИМОГИ ПОВИННІ БУТИ ВИКОНАНІ В МОЄМУ ГАРАЖІ?

Ми рекомендуємо трифазне з'єднання із запобіжником не менше 16 А – це дозволить подати 11 кВт на автомобіль. Трифазне з'єднання із захистом плавким запобіжником 32 A буде відповідати вимогам майбутнього. Всі автомобілі PHEV можуть бути заряджені макс. однофазним струмом 3,7 кВт з використанням MINI Wallbox Essential.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ MINI WALLBOX ESSENTIAL?

Більш короткий час заряджання: до 7,4 кВт (однофазний струм) або 11 кВт (трифазний), довжина кабелю 5,0 м, просте використання кабелю, інтегроване виявлення струму ушкодження («витік постійного струму»).

ЧИ МОЖУ Я ВИКОРИСТОВУВАТИ WALLBOX ДЛЯ ЗАРЯДКИ АВТОМОБІЛІВ ІНШИХ ВИРОБНИКІВ?

Так, якщо ви використовуєте зарядний роз'єм стандарту «Type 2» або роз'єм CCS (комбінований роз'єм).

ЯКОЇ ДОВЖИНИ КАБЕЛЬ ДЛЯ MINI WALLBOX ESSENTIAL?

Довжина – 5 метрів, кабель надійно під'єднано до Wallbox.

ЧИ МОЖУ Я ВІД'ЄДНАТИ КАБЕЛЬ ВІД WALLBOX?

Ні.

ЧИ МОЖУ Я ВСТАНОВИТИ WALLBOX НА ВУЛИЦІ?

Так, MINI Wallbox Essential сертифіковано для застосування на вулиці відповідно до класу захисту IP 54. Це означає, що захист від негоди не є абсолютно необхідним. Wallbox було розроблено та сертифіковано для вуличного застосування. Тим не менш, ми рекомендуємо встановити його в приміщенні з міркувань комфорту; це додатково запобігає утворенню снігу та льоду на Wallbox взимку, а також запобігає появі бруду та моху.

ЧИ ВИПРОМІНЮЄ WALLBOX ЩО-НЕБУДЬ?

Ні, комплексні випробування на електромагнітну стійкість підтвердили, що MINI Wallbox Essential нічого не випромінює.

ЧИ МОЖУ Я ЗАБЛОКУВАТИ WALLBOX?

У процесі заряджання зарядний кабель блокується, і тим самим блокує автомобіль. BMW i Wallbox Connect також можна заблокувати, коли він не використовується.

ЧИ МОЖУТЬ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ ЗАЛИШАТИСЯ ПОСТІЙНО ПІДКЛЮЧЕНИМИ ДО WALLBOX, НАВІТЬ ЯКЩО Я ВІДСУТНІЙ КІЛЬКА ТИЖНІВ?

Так, проте це означає, що енергія буде споживатися неперервно, але при цьому енергоспоживання буде низьким.

ДО КОГО МЕНІ ЗВЕРНУТИСЯ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПРОБЛЕМ З WALLBOX?

Якщо після встановлення Wallbox виникнуть будь-які непередбачені проблеми або якщо ваш Wallbox несправний, ви можете в будь-який час зв'язатися з нами за допомогою гарячої лінії MINI. Гаряча лінія MINI: +380443653335

ПРИМІТКИ

*Запас ходу залежить від багатьох факторів, зокрема: від стилю водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання обігріву / охолодження під час руху та функції попереднього прогріву / охолодження перед поїздкою. Ці цифри є попередніми значеннями. Імпортер залишає за собою право на внесення змін.

**Повністю електричний MINI неможна заряджати кабелями довжиною понад 30 метрів.